Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forduljak orvoshoz? 18 hetes...

Forduljak orvoshoz? 18 hetes kismama vagyok és eddig teljesen rendben zajlott a terhességem, pár napja gyenge nyilalást érzek néha a hüvejemben. Június végén kell dokihoz mennem. Felkeressem hamarabb vagy ez néha előfordul?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam föképpen menés közbe fordult elő, és az orvos azt mondta, hogy ez nem gond. De mivel én ugyse nyugtattalak meg megér egy telefon a dokinak, hogy ő nyugtason meg. Boldog babavárást.
2010. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem is inkabb allas vagy menes kozben nyilal bele neha, az en dokim szerint is normalis, bar eleg rossz erzes, de olyankor leultem es elmult.
2010. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egy kicsit izgultam mert első babás vagyok,de ha ez másoknál is előfordul akkor egy kicsit megnyugodtam!

2010. jún. 1. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is elsö babás,és nekem sokat nyilalt és szurkodott egész lentröl.Én a méhtágulásra fogtam,meg a belsö változásokra.Ha baj lenne biztos sokkal nagyobb lenne a fájdalom.16 hetes km
2010. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!