Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 37-38 hetes...

Hogy vagytok 37-38 hetes kismamik? Várjátok már a szülést? Vannak előjelek? Ki mire van kiírva? Mekkora babát mondanak UH szerint? KIisfiú vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia,én 37 hetes vagyok.Már izgatottan várom a szülést.Egyelőre semmi előjel nincs még,illetve a szeméremcsontom fáj néha.De jóslókat nem érzek pedig már egy hete iszom a málnalevél teát.Kisfiúnk lesz és viszonylag nagy babára számitunk.Két hete volt 2800 g.Jún.22-re vagyok kiirva.És te hogy érzed magad?
2010. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Én júni 18-ra.Nálunk is kisfiú lesz, néha már vannak mensi szerű görcseim, de hamar el is múlnak, de legalább vannak jelek:)Nálunk is nagy baba lesz, 34 hetesen tippeltek 2500g-ot, és azt mondták, hogy 3700-4000g-os lesz.Hát majd meglátjuk:))
2010. jún. 2. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem januárban született a kisfiam, végig azt mondta mindenki hogy hatalmas baba lesz, 4500 g körülit mondtak, aztán 2950 g lett. Szóval nagyon meglepő volt. A szobatársam is így járt, nagyot jósoltak neki és 2600 g-mal született a babájuk. Nálatok hogy hívják a kisfiút? Enyém Bence.
2010. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,enyém Bálint lesz
2010. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június 26-ra vagyok kiírva,már nagyon izgulok!Már jóslóim is vannak!Nálunk kicsi lány lesz,Zoé!34 hetesen voltam utoljára UH-n,2020g körül mondták!

Mindenkinek Boldog Babavárást!

2010. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én június 17-re várom kisfiam megszületését. Tegnap töltöttem be a 38. hetet és 3200 g-ot saccolt orvosom. A szülést még nem várom, mert rengeteg dolgom van. Kettő éves kislányomnak gipszben a keze, még vizsgálatok várnak rá a jövő héten, a ház szana-szét van és még sorolhatnám. Voltak jósló fájásaim néhány napja és nagyon meg is ilyedtem, elkezdtem kicsit összepakolni, de szerencsére még csak ennyi. Nagyon-nagyon reménykedem, hogy még nem kell mennem, mert borzasztóan fájna ha nagylányomat nem én vinném vissza, szeretném látni, hogy meggyógyult a kicsi keze.
2010. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!