Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek az első trimeszterb...

Van akinek az első trimeszterben hányás helyett állandó gyomorégése, gyomorfájdalma volt?

Figyelt kérdés
Nektek mi segített? Úgy érzem, ez rosszabb, mintha hánynék néhányszor egy nap...
2017. dec. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam. Nekem a salvus víz segített rengeteget.
2017. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:

Nemcsak az elsőbe, hanem végig.Éreztem a torkomban(sőt néha szinte a fülemben )a savat.Volt,hogy meghánytattam magam,de kb fél óra múlva ugyan úgy rossz volt.Volt ,hogy már sírtam.

Minden amit próbáltam, csak picit segített,inkább semmit.

Szülés után közvetlenül,elmúlt.

2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál annyi vizet, amennyit csak tudsz.
2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is vegig kisert a terhesseg alatt, sot azota is gyakran eg a gyomrom. 9 honapja szultem. Nekem a citromos viz es a borsmenta tabletta segitett
2017. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is savam volt, főleg a végén. Akkor már felpolcolt fejjel tudtam csak aludni. :D


Ami nekem segített és ágy mellett volt mindig: jobb híján szódabikarbónás víz (nekem elég volt 1-2 kis korty egyszerre) vagy a "Gyomordoktor" nevű pezsgőtabletta. Nem tudom mi van benne, de ez nagyon jó volt. A szódabikarbónás víz hatásra és ízre is ugyanaz volt, szerintem hasonló lehet ez a kettő. :)

2017. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem első gyerekkel ez volt, másodikkal már nem. De tényleg nagyon rossz volt. Gyomorégésre tejet ajánlott az orvos, az jó volt (közömbösítette). Gyomorfájásra sajnos nem volt tuti receptem :( Kitartást! Nekem sajna szinte végig megmaradt 9 hónapig, de mérséklődött.
2017. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is végig égett a gyomrom. Szódabikarbóna, háztartási keksz, gaviscon tabletta, felpolcolt fej, sóhajtozás. Egy ideig figyeltem mitől ég, de egy idő után mindentől, szóval ettem mindent. Szülés után szinte azonnal elmúlt.
2017. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is. Semmi nem segített csak az idő..
2017. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nektek is volt olyan, hogy mindez nyeléskor mellkasi fájdalommal is járt? Gondolom a sav már kimarta a nyelőcső alsó szakaszát, és fáj, ahogy ott áthalad az étel...

Nekem ideig-óráig segít a Salvus víz, meg most reggel a kefír is nagyon jól esett a gyomromnak. Ezekkel próbálkozom...

2017. dec. 29. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!