Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, mostanában...

24 hetes vagyok, mostanában kevesebbet mozog a babám, vagyis néha-néha kicsit helyezkedik de semmi több, valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Eddíg nagyon sokat és erősen mocorgott,rúgdosott.Most szinte semmit.A szívhangja rendben van,itthon is hallgatom és a doki is ellenőrizte tegnap.

Vagy van a babáknak ilyen nagyon nyugalmas időszaka is?

Nekem olyan furcsa és megijedtem...


2010. jún. 4. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 24 hetes vagyok, és az én babám is lusti volt tegnap.Ne izgulj, nekik is vannak nyugis időszakaik.Főleg ilyen pocsék, esős, borús időben.Állítólag már a méhen belül érzékelik a frontokat, és az időjárást.Szerintem attól van.Az én kicsim napos időben majd kiugrik a hasamból.Olyan édes!Tegnap meg szerintem egész nap szunyókált.Semmi gond nincs, nyugi!
2010. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,tegnap este már majd kirugta az oldalamat annyira eleven volt:)))

Megnyugodtam:)

2010. jún. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!