Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok Ti milyen uzletben...

Lanyok Ti milyen uzletben vasaroltok, vasaroltatok magatoknak kismamaruhat?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok es most kezdett el igazan noni a pocakom ugyhogy muszaly vennem valami goncot.Voltam a Brendonban, de ott alig talaltam valamit.Radasul most az orvos pihenesre kuldott,mert rovid a mehszaj, ezert nem szeretnek tul sokat sem jarni utana.

Nadragot is vasaroltok, vasaroltatok?


2010. jún. 4. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én varrattam magamnak nyárra ruhákat varrónővel, aki azt mondta, utána át tudja alakítani rendes ruhává. Én nem adtam pénzt sok drága cuccért, amit két hónapig tudtam hordani. Nagyon jól néztek ki a varratott ruhák, mindenki dicsért, hogy milyen csini vagyok.
2010. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a C&A-ba és a Pólus Centerbe a Mama-Baba boltban vettem nadrágokat. De amúgy szerintem a legtöbb helyen szörnyű a választék, és egy-egy nadrág felpróbálása után még inkább ez volt a véleményem.

Lehet, hogy tényleg jobb varratni. :)

2010. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A C@A-ban vettem az összes kismamaruhámat,mondjuk nincs olyan sok választék,de legalább nem olyan drága.

2010. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12:04 manapság azt gondolnám, hogy varratni luxus a sok kínai üzlet, meg tesco, ilyenek mellett. milyen áron tudtál csináltatni magadnak ruhákat?
2010. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a Waiting for youban vásároltam, nagyon divatosak és az áruk sem annyira vészes, bár nyilván ez relatív kinek mi a drága. Barátnőm Szentendrén vásárolt egy outletben nagyon jó áron, ha már nekem is látszik a második pocakom én is odamegyek az tuti.
2010. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy luxus varratni! Anyagot én vettem, van Budapesten több olcsó anyagos, kiválasztottam az anyagot. (1 méter kb. 300 ft), és a varrónőm 1-2 ezerért megvarrta. Így olcsóbb, nem is tömegcucc, és szépek lettek nagyon.
2010. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én ezt tudom ajánlani, nagyon korrekt!

[link]

2010. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nadrágot a Maternelle-ben vettem! a Maternelle-ben mindig van akció, és így a nadrágok nagy választékát találod minden méretben 4000-ért. Ez olcsóbb, mint a CORA, a C&A-hoz meg ne is hasonlítsuk.
2010. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi számít drágának tenném fel a kérdést.

Amúgy C&a-ban vásároltam (farmer 6990ért) bboom.hu nevű oldalról pólókat felsőket (2500-3 ezerre voltak leárazva) amúgy itt is vannak farmerok de 9 ezernél kezdődnek.

Bár én vettem azt is egyet ott, de nem is baj mert a második babám is decemberben született mint az első így ugyanazokban a hónapokban voltam pocis.

Egyébként teszen, vaterán is van ha pontosan leméred az adataidat (csípő comb főleg) akkor ott se tévedhetsz nagyot, főleg mert ezeket nem nagyon lehet elhordani pár hó alatt.

(persze nem a leghasználtabbakat kell nézni).

Aztán láttam a skálából átalakult kínai szerű boltban is kismami farmert, tök jól nézett ki, rugalmas pocirésszel 3990 ért.

2010. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A C&A tényleg jó, de én ennél olcsóbban vásároltam kínai piacon és egy butik kiárusításán. Mind2 helyen normál fölsőket vettem (tehát nem pocakosat), csak olyan fazont, amibe elfér a kicsim is (most divat a mell alatt húzott bő blúz). Mindegyik 2-3.000Ft között volt. Nadrágot vettem kifejezetten kismamáknak készültet egy varrónőtől.
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!