Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szedhetem a magnéziu...

Miért nem szedhetem a magnéziumot a 36. hét után? Nekem az orvosom nem szólt emiatt, sőt, mivel elég kellemetlen amikor keményedik a pocim, azt mondta szedjek nyugodtan 1 db-al többet naponta.37 heteske

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
azért nem ajánlatos szedni, mert elnyomhatja a simaizomlazító hatása a valódi fájásokat majd......
2008. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Pontosan tegnap kérdeztem rá a dokimnál! Azt mondta, hogy ez a védőnők által, előszeretettel terjesztett hülyeség, hogy a 36. héttől nem szabad szedni! De szabad, sőt a magnézium a legjobb gyógyszer a toxémia ellen! És ha tényleg megindul a szülés, nincs annyi magnézium, hogy visszatartsa!

Üdv 37 hetes kismama

2008. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A magnéziumnak görcsoldó hatása van,ami elnyomhatja a jóslófájásokat,amire szükség van,hogy felkészítse a méhet a szülésre.Ha nagyobb adagban szeded,szüléskor fájásgyengeséget okozhat,ami szintén nem jó.
2008. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg a dokid azért mondta, hogy még emelheted, mert úgy gondolja maradjon csak bent az a baba amíg lehet..gondolom minden rendben vele..

Viszont a magnézium megakadályozhatja a méhösszehúzódást, keményedést, aminek a hatásáramegnyílna a méhszáj és beindulna a szülés...ha ezt sokáig gátolod, akkor még a 40. héten sem fogsz szülni, mert nem tud a méhed dolgozni, ugyanis ellazítod...szedheted, de azért a 38.héten érdemes elhagyni...legkésőbb, a végén még a fájásokat sem fogod érezni, mert úgy belazít.

2008. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MIÉRT vannak lepontozva a jó válaszok??? nem értem, ki az a m..ha aki ezzel szórakozik?! és csodálkoznak hogy nem jön annyi válasz a kérdésekre. hát miért is írjunk, ha amúgy is lepontozzák? minek?
2008. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én válaszom meg el is tűnt, úgy lepontozták. Nem értem, miért kell azért lepontozni, mert leírom amit a doki mondott? Most honnan tudjátok, hogy nem igaz? Azért ez kurvára szarul esik, hogy az ember veszi a fáradtságot, és próbál segítni, ti meg a béka segge alá pontoztok. Hát ezek után, mint ahogy mások is írták már, a franc se fog segíteni.
2008. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le, esküszöm ;o).... Márcsak azért sem, mert én is sokszor tapasztalom, hogy adok egy konkrét választ, ami hasznosabb nem is lehetne, és lepontoznak a se**fejek...

Szóval megértek mindenkit...

2008. okt. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!