Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikra készülünk. Mivel...

Lombikra készülünk. Mivel segíthetném elő, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Gondolok itt étkezésre, vitaminra... Tanácsokra lennék kíváncsi, ti mit csináltatok akkor amikor sikerült.
2010. jún. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhpempő, sok fehérje, egy pohár vörösbor. :)
2010. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tippjei, plussz sok (napi min. 2l) folyadék. Vitamint én E és B vitaminokat szedtem, de ez van a terhesvitaminokban is, el kell kezdeni szedni! Remélem gyorsan összejön a baba!!!
2010. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: gondolatban hangolódj rá, de ne görcsölj! Kis pihenés de nem 2 hét fekvés. Kis séta sokat segít, hogy a vérellátás jó legyen. Forróvizes fürdő nem ajánlott.
2010. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Terhesvitamint szedek, méhpempőt is, már elkezdtem fehérjedúsan táplálkozni. Nagyon várom már, de félek is picit. Elkezdtem meditálni, ez úgy tűnik segít. Hát majd meglátjuk. Szokott ez elsőre sikerülni?
2010. jún. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!