Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorulás ellen? Anyagcsere...

Szorulás ellen? Anyagcsere gyorsítás hogyan?

Figyelt kérdés
25khm kismama vagyok. Sajnos 1 hete kűzdök a szorulás sál. Ez a 3.terhességem,azelőtt sosem volt ilyen gondom. Már szinte mindent kipróbáltam. Langyos tej/víz/gyümölcsök/joghurt/kefír/zabkorpa,/saláta/sok folyadék de egyszerűen nem segít semmi. Ma 4.napja hogy színre egyáltalán nincs székletem. Tegnap és ma már Meg próbálkoztam egy glicerines kúppal, de alig nagyon minimálisat eredménye lett.Sokat mozgok, egészségesen próbálok táplálkozni, folyadékot is eleget iszom.Mit tehetnék még. Ma rá álltam a mérlegre(azt hitem így az elmúlt napok kaja mennyisége után többet mutat vagy 2 kg val) de legnagyobb megdöbbenésemre egy dekás nem változott a súlyom. Ez hogy lehet? Sajnos a hányás még minden napos de azért marad is bent bőven. Létezik, hogy konkrétan mindent hasznosítson a szervezetem? Azért érzem, hogy kéne menni, de nincs meg az inger.. A székletem sem kemény.. (már ami van) 48kg róla kezdtem, most 51 vagyok. Tudtok tanácsot adni, mit kezdjek ezzel a gonddal? Glicerines kúpot milyen gyakran szabad? Esetenként Guttalax? Bár nem szívesen nyúlnék ilyen eszközökhöz. Dokival fogok majd beszélni, de addig is. Ja és hány nap után kellene beöntésre fanyalodni?
2018. jan. 28. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár, lenmag, alma. Nekem ezek segítenek.
2018. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki hagytam, hogy a szilva/szilvalekvár/gyümölcsök/uborka lé is megvolt már. Szóval minden. Elnézést az elírásokért.
2018. jan. 28. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Laelovac?
2018. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leavolac csak széklet lazító sajnos. Konkrét ingert az nem csinál.
2018. jan. 28. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg szedsz vasat, az is okozhatja.

Akkor pár napra hagyd abba és utána másikat próbálj meg.

2018. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vas tabletta okozta. Áttértünk a hipp natalra es a gond megszűnt.

Egy barátnőm pl a megmelegített narancslére eskuszik. De egyébként a salvus víz is jó, erre is.

2018. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok, kb karácsony óta szenvedek ettől, szintén SEMMI nem segít, amik eddig beváltak.

3 naponta kínok árán sikerül, azt is úgy, hogy nem ürülök ki rendesen :S

2018. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne pattanj rá a wc-re a kúp után, ahogy van egy kis ingered! Próbáld minén tovább, legalább fél órát bent tartani. Nekem ekkor szokott hatásos lenni. A "szappankúpot" is kipróbálhatod. Beöntést szerintem csak a legvégső esetben!
2018. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!