Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy jönnek mennek a...

Normális hogy jönnek mennek a terhes tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hetes terhes vagyok naptár szerint. Naponta változnak a tünetek,egyszer puffadok egyszer nem. Egyik nap van 3-4 felé aztán másnap egyáltalán nincs semmi. Én ezt nem értem. Baj lehet?
2018. jan. 28. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, most 4+4 naposan naptár szerint. Keddre nem vártam, azóta 2x volt puffadás és kb 2 napig szurkálás. Össze vissza. Ma épp semmi.

Szerintem pár hétig még biztos így lesz lehet tovább is. Ne aggódj!

2018. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi! Teljesen normális. Én is be voltam rezelve mikor úgy keltem hajnalba, hogy elmúlt a mellfájdalom, azon az estén nem aludtam semmit. Reggel azonnal hívtam a bnömet aki védönö, ö mondta h ne parázzak. :-) szóval az elején még ilyen, bár nekem a 8. héttöl nincs durva tünetem. Néha kis gyomorégés, meg a mellem viszket meg feszítget a hasam.

18hkm

2018. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Ez ilyen. Nekem csak a 11. hétre lett némi tünetem, de csak arra a hétre. Sem előtte, sem utána nem volt.
2018. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Most egy kicsit megnyugodtam. Boldog babavárást mindenkinek:)
2018. jan. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!