Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szülés előjele lehet vagy...

Ez szülés előjele lehet vagy csak jósló? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tegnap este óta elég bő folyásom van, ma pedig egész nap egyre rosszabbul érzem magam. nagyon fáj köldöktől lefelé a pocim, a csontjaim olyan mintha szakadnának szét, enyhe derékfájdalom, és combomba kisugárzó fájdalom, meg nagyon rossz a közérzetem, gyengének érzem magam, szédülök picit.jah és egy órán belül 4x keményedett a pocakom. 36+1 hetes vagyok


2010. jún. 6. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán jósló, de nem feltétlen. Az nem igazán jár együtt ilyen fokú rossz közérzettel, és maga a konkrét szülés előtti fájás sem.Olyankor a fájdalom csak a hasadra és a derekadra koncentrálódik, de nagyon!!!!

Szerintem beszélj a dokiddal mindenképp!

Amúgy valószínűleg kezd beékelődni a pici, azért érzed azt, hogy szétszakadsz.

A szeméremcsontod nem fáj?

Kitartást!:)

2010. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia,

a rosszul lét már jobb, lehet csak a vérnyomásom játszott picit, de mostmár csak olyan rossz közérzetem van. amúgy dehogynem majd szétszakad a szeméremcsontom, és onnan kisugárzik a combom tövéhet a fájdalom, menni sem bírok, úgy fáj...de a keményedés továbbra is megvan!köszi a választ!!!

2010. jún. 6. 22:09
 3/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem h első baba és még elég tudatlan vagyok, ezért tettem fel a kérdést..bár gondolom kiderült a kérdésből:P
2010. jún. 6. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi vagyok.

Nekem is ez volt az első gyermekemnél. Szinte biztos, hogy beékelődött a babád, nekem ilyen fájdalmak után mondta a dokim, hogy behelyezkedett a kicsi.Ez tartott kb 3 napig, nagyon fájt a szeméremcsontrom, és utána kiderült, hogy ez nálam már tágulási szakasz volt. Mivel ezután megvizsgált a dokim és már bő 2 ujjnyi voltan.

Burokrepesztés, szülés....

Szerintem, ha továbbra is fennáll az erős szeméremcsont fájdalom, menj el az orvosodhoz vizsgálatra.

Azért majd írj, hogy mi lett végül:)

2010. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia,

uhh az igen:) hát én holnap megyek védőnőhöz és szerdán nst+ doki..nagyonn kíváncsi vagyok..mmég mindig fennál ez a fájdalom, úgy totyogok mint egy kiskacsa:) na meg megint dagad kezem, lábam pedig már jó ideje nem dagadt...utoljára 2000-es volt a méhszájam..hány hetesen szültél? köszi az eddigi tanácsokat!!

2010. jún. 7. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

39 hetesen szültem, de én már 37. héttől meg akartam szülni. Végül július 12-én szültem 35 fokban:)

Ha már 2000 a méhszáj az már elég szép:))

De 36 hét után már bármikor kijöhet a picuri, nem lesz semmi gond:)

Kitartást, szurkolok.

2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszike, hát nem tudom meddig húzzuk..ma elkezdtem inni a málnalevél teát is..nagyon kiváncsi vagyok mit mond a doki szerdán meg h mit mutat az nst....lehet mi sem jövünk már haza egyben:) én is úgy gondolom h nagy baja nem lehet ha már kibújik, főleg hogy a doki is egy héttel nagyobbnak mondja a picurt:)köszi a segítséged, majd írok hogy mi volt:)
2010. jún. 7. 17:53
 8/10 A kérdező kommentje:

na, voltam dokinál, szépen be van illeszkedve a buksija a kis drágámnak, azt mondta készülődik már kifelé...lehet nem húzom a 38. hétig..majd meglátjuk..

köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 10. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor már mindenórás vagy:)

Csak úgy döntött a picur, hogy elindul kifelé:)

Könnyű és gyors szülést kívánok! (első voltam)

2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen. remélem hogy gyors és problémamentes lesz, köszi!!!!
2010. jún. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!