Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók a következő adatok 15...

Jók a következő adatok 15 hetes+4napos kismama vagyok? A köv. Adatokat kaptam BPD 38mm, THQ 28mm, FL 19mm.

Figyelt kérdés

Egy kicsit aggósom, mert a BPD méret soknak tűnik! Sajnos a dokim szabin van a héten így nem tudok vele beszélni. Az orvos aki megvizsgált baromi mogorva volt és unszimpatikus.

Köszi a válaszokat


2010. jún. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, a 16 hetes méretekhez képest csak két milliméter az eltérés, és az uh elég szubjektív, hiszen a kezdő és végpontot a doki jelöli ki, elég, ha megrebben a keze, és ott is van néhány milli pontatlanság! Főleg, ahogy mondod, nagyon morc volt, lehet kapkodott is kicsit. Úgyhogy nyugalom!
2010. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!utánanéztem, teljesen jók az adataid, a BPD 17 hetesnek, az FL 15 és fél hetesnek felel meg.A THQ-t azt nem tudom kiszámolni.Sajna.Ne aggódj, nekem is mindig volt olyan, hogy valamiben előbbre járt, v.miből meg le volt maradva aranyom:)

38 hetes kismama

2010. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj, amúgy az orvosok is néha ilyenek. Nekem rajta van a legutóbbi ultrahangos képen hogy BPD 55mm, erre a kiskönyvembe beírta, hogy 58mm...szóval sokszor kapkodnak.

Amúgy ennyi eltérés nem vészes, előfordul.

2010. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Meg is nyugodtam!

Mindenkinek boldog baba várást

2010. jún. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!