Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héten kezdödött...

Kinek hányadik héten kezdödött a rosszullét? Hányás stb? Én 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Ma vagyok 6 hetes:)A cicijeim hetek ota nagyon fájnak de más "bajom" még nincs.A hányinger,rosszullét mikor jön?Nálatok mikor kezdödött?

Köszönöm szépen!


2010. jún. 9. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6. héten már rosszul voltam, hányinger, kisebb szédülés, ilyenek, de van akinek semmi tünete nincs.
2010. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én is kb. 6 hetesen kezdtem először rosszul érezni magamat, és olyannyira nem fogtam fel hogy esetleg terhes lehetnék, hogy napokig azt hittem , hogy valami rosszat ettem és azért van. Már a párom kérdezte, hogy esetleg nem lehet-e hogy...:D De van akinél semmilyen tünet nincs, még az első trimeszterben sem. (és nem a baba nemétől függ!)
2010. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a menses elmaradásával egyidejűleg jelentkeztek a rosszullétek, és egészen a szülésig tartottak:(
2010. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Hát akkor én várom a rosszulléteket:)
2010. jún. 9. 10:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem volt, se hányinger, se semmilyen rosszullét. S azóta sincs... :)

22 hetes kismama

2010. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6. héttől a 10. hétig tartott,de elég is volt belőle annyi. :D

20 hetes km

2010. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kb a 6.hét környékén kezdtem el rosszul lenni.Én emiatt csináltam tesztet.Bár a melleim már előtte kb egy héttel borzasztóan feszültek,de nem gondoltam hogy a babóca miatt.Nálam ezek a tünetek kb 3 hétig tartottak és azóta a háfájáson kívül nincs semmi panaszom.Vannak viszont akik teljesen tünetmentesen élik meg a terhességüket,embere válogatja.Gratulálok a babához! :)

20hkm

2010. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5-6. héten nagyon fáradt voltam, aludtam volna éjjel-nappal. Utána ez elmúlt, és semmi tünetem nem volt, nagyon jól éreztem magam. Inkább ne várdd a hányingert, szörnyű az heteken át. Addig örülj, amíg jól vagy.
2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányommal annyi bajom volt mint neked,második 2terhességnél meg 7.héttől a 10.hétig volt hányinger,émelygés:-)
2010. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 6. hét környékén jelentkezett, már paráztam is, hogy mi van már, nem fog megmaradni a baba (4 éve próbálkoztunk vele, úgyhogy lesz@rtam, hogy mennyire leszek rosszul), és aznap, mikor már a legjobban panaszkodtam a férjemnek, hogy nincs semmi tünetem, akkorát hánytam, hogy csak na!

Onnantól kezdve nem volt megállás, éjjel nappal, mindegy volt, milyen napszak van!

Az orvosom megnyugtatott, hogy csak a 12-13. hétig tart, onnantól elmúlik, de persze, hogy abba a csoportba tartoztam, akinek nem múlt el. Egészen a 19. hétig hánytam, addig amíg meg nem mozdult.

3,5 hetes baba anyukája

2010. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!