Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este is kimutatja a teszt az...

Este is kimutatja a teszt az eredmenyt, ha meg csak egy hete kesik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem késett még egy napot sem mikor akkor este teszteltem. És azonnal pozitív lett. Szerintem vegyél kettőt, valami érzékenyebb fajtát és ha az esti nem egyértelmű vagy negatív, akkor meg csinálod a másikat reggel.

Majd megírod, hogy mi lett az eredmény? Sok egészséget!

30hetes kismama

2010. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aznap este csináltam a tesztet, mikor meg kellett volna jönnie. Nagyon erős két csík lett.
2010. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mensi elott 3 nappal az esti erosebb lett mint a reggeli!
2010. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már egy hete késik, akkor mindegy mikor csinálod, úgyis pozi lesz és jó erős!
2010. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen csajok a valaszaitokat. Teszteltem, sajnos ez mar a kilencedik sikertelen honapunk lett. Elkeseredtem megint. Azert koszonom es minden jot kivanok nektek.
2010. jún. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!