Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy az első...

Létezik olyan, hogy az első ultrahangon dobog a szíve a babának és a 12. hetesen minden jel, tünet nélkül már nem él a magzat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
sajnos hallottam ilyet, bár ez elég ritka a 12. hétre már nem szoktak ilyenek történni....feleslegesen ne stresszeld magad
2010. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajna előfordulhat, de ne gondolj ilyenekre. Az a jellemző, hogyha baj van, akkor az görccsel, és/vagy vérzéssel jár.


Gondolkodj pozitívan!!! :D Jó egészséget nektek!

2010. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos a 9. héten vetéltem minden tünet nélkül!

Csak az uh-n vették észre hogy nincs életjelenség. Rá 2 napra fejezték be műszeresen, és a 2 nap alatt se volt semmi tünetem. :(

2010. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen jártam így ikrekkel :-((((((((((((
2010. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Persze, meg olyan is létezik, hogy mész az utcán mit sem sejtve, erre rád dől egy laktanya. Kb ennyi az esélye, ne stresszeld magad!
2010. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen minden okés volt,rá 2 hétre mentem megint uh-ra,és kiderült,hogy kb 10 napja nem él! :(((

Semmi tünete nem volt a bajnak, a terhességiek megvoltak..! :(((

De ilyenbe bele se gondolj!!!!!!

Minden rendben lesz! :)))

2010. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik! Annál nem kell nagyobb érvágás egy nőnek, mikor elmegy a dokihoz - ez az én példám - a 6. héten, megállapítja a terhességet szívműködés is van, a 8. héten ismét mentem akkor is minden ok volt, aztán a 10. hetes uh-n már nem dobogott a kicsim szíve. Semmi szó szerint semmit nem éreztem és magamat hibáztattam, hogy miért nem vettem semmi észre... de sajnos ezt nem lehet tudni, lehet beteg volt és a természet elintézte! De nem véreztem, nem görcsöltem, semmi egyáltalán! Azért ne gondolj a rosszra, nem törvényszerű, hogy a te babádnak nem lesz. Persze, hogy lesz szívhangja és csak a jóra gondolj!
2010. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első babámmal minden nap sírtam a 12. hétig annyira stresszeltem magam, azóta már két éves nagylány. Jövó héten megyek a 12. heti ultrahangra, most annyira nem félek, de azért csak motoszkálnak bennem a gondolatok...
2010. jún. 9. 16:45
 9/9 Kovacs Szilvia 82 válasza:
Én már csak azt nem értem hogy mi az oka amiért nem löki ki a szervezet az elhalt magzatot.
2017. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!