Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne nézzetek hülyének, de más...

Ne nézzetek hülyének, de más is érzett így?

Figyelt kérdés
6+1 hetes vagyok. Semmi tünetem nincs, és néha olyan érzésem van, mintha tök "üres" lenne belül minden, olyan üresség érzés. Több vetélésem is volt, próbálok pozitívan hozzáállni, de nem tudom miért érzem igy. Nagyon szeretném a babát,és örülök, hogy itt van, de nem tudok mit kezdenni ezzel az érzéssel. Más is volt igy?
2018. márc. 28. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első akinek nincs semmi tünete. Még jelentkezhet.
2018. márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez megnyugtat, nekem a szülés indulásig semmi tünetem nem volt. Se egy rosszullét, se kívánósság. Semmi. Fáradékony sem voltam,csak a végén a nagy pocak miatt hamarabb kifogytam a levegőből (a szülés elötti nap még dolgoztam irodában, táppénz sem kellett olyan jól voltam). Elötte volt vetélésem, végig hánytam még a műtét után is napokig. Van aki 0 tünettel viszi végig gond nélkül a terhességet :)
2018. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na a lényeg meg lemaradt. Én se igazán hittem el, amig nem mocorgott. Annyira semmi tünet nem volt, hihetetlennek éreztem, hogy bent egy baba fejlődik én meg semmit se érzek. Tudtam, hogy ott van de fura volt eleinte, hogy mások rosszul vannak, émelyegnek stb én meg semmi. Aztán inkább örültem ennek, mert amig más a hámyástól szenvedett én tudtam élvezni az egészet :)
2018. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem, az első ilyen sablonos kismama-dolog a hajhullás, szülés után 3 hónappal. 😄 A másik dologgal kapcsolatban én más vagyok, az első UH óta bele voltam bolondulva a babába, 6 évet vártunk rá. Valahogy egyértelmű volt, h igen, ő itt van és meg fog születni és nem lesz semmi gond. Így is lett! 😊 Egyébként ha addig nem is, de ha már érzed majd a mocorgást, sokkal valósabb lesz.
2018. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó ezeket olvasni!! :) Bizom benne, hogy tényleg szépen fejlődik :)
2018. márc. 28. 07:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt. Csak a hasam nott. En nekem is hihetetlen volt, volt uresseg erzes is, csak az uhkon tudtam megbizonyosodni hogy tenyleg ott van es fejlodik, nincs semmi gond. Miutan ereztem mozogni onnan mar attol. Alom terhesseg volt.

De meg lehet neked barmi.

2018. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem. 16 hetesen kezdtem érezni a mozgását, és kb 32 hetesen kezdett látványosan nőni a hasam, addig semmi nem volt. A terhesség vége fele voltak csak "tüneteim".
2018. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden rendben hidd el! Ott a baba, biztos hogy szépen fejlődik! Az hogy nincs terhességi tüneted nemfeltétlen baj. Sőt! Szép, csodás dolog a terhesség de hidd el a hányinger, undor dolgoktól és állandó álmosság nem olyan jó buli! Én pl bármit megsdnék egy nyugodt, tünetmentes terhességért!
2018. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna...nekem sincs semmi tunetem
2018. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!