Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már gyermekes vagy várandós...

Már gyermekes vagy várandós kismamák, tudtok nekem valamit mondani? Nagy szükségem volna néhány szóra, kész vagyok!

Figyelt kérdés
13 napja késik a mensim, még sosem volt ilyen velem. A mellem már a mensi előtt nagyon furcsa volt, szurkált, azóta nem mindig érzem, de feszül. Ennyi. A doki ma azt mondta, hogy a valószínű baba, de 2 hét múlva menjek vissza, mert csak a méhnyálk. hárty. látja ezt, a petezsákot nem látja, ami lehet, h. normális, ha a ciklus végén fogant a baba. VISZONT A TESZT MÉG MA D.U. IS NEGATÍV!!!!! One step. Reggel még nem volt meg, most kaptam a postán. De már vagy 5. tesztem volt. Nagyon rossz érzés, hogy miért nega. Kérlek írjatok valamit. Ha láttok egy csepp esélyt is a babára, azt, ha nem, akkor öntsetek le nyugodtan hideg vízzel.. Én nem is voltam rákattanva ennyire a témára, csak a mensi kimaradás miatt lettem... Ciszta, meg semmi gond nincs, doki mondta. Köszi
2010. jún. 11. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnállak és együtt érzek veled...de a remény hal meg utoljára...nekem is több tesztem negatív lett de valahol mindig ott motoszkált bennem egy nagyon halvány kis remény...aztán az utolsó teszt pozitív lett...kitartás.33 hetes kismama
2010. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

no hát nekem a kislányommal 15 napos késés után lett először pozitív a tesztem(vagy a negyedok fajta kb), addigra már a doki is láttott egy üres petezsákot. én is frászban voltam, hoyg most akkor mivan... hátaz van, hogy az előbb altattam el, 21 hós :)


a fiamnál a nemvárt előtt 2 nappal már pozitív volt... szal erre sincs semmi okosság, magasabb volt a hcg szint valamiért.


csak nyugi, szerintem ott lapul a kis cseles, csak adj némi időt magatoknak,

legközelebb mikor mégy dokihoz?

2010. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát se jót, se rosszat nem tudok írni Neked, ha a doki ezt mondta, hát ezt mondta. Muszáj kivárnod.

Én a legolcsóbb tesztet vettem annó, akkor 10 napot késett, és egyből kimutatta...

Ha véleményekre vagy kíváncsi, akkor csak nagyon halkan írom, hogy Nekem kicsit furi, hogy nem mutizza a teszt...



Próbálj meg nem görcsölni, mert ha babás vagy nem tesz túl jót, hagyd a sorsra. :-)

Amúgy megtartanátok?

Ha igen, egy csoda vár rád, eszméletlen egy dolog ez az egész, és mikor megmozdul, az hihetetlen jó!:-)

Ha nem, akkor jól gondold meg, mert az abortusz elég gáz...lelkileg főképp!!!!(sajnos nekem volt, de nem önszántamból...)

Persze nem ítélkezek egyáltalán, távol áll tőlem, mindenki maga tudja, hogy mit tud vállalni.


Jó egészséget!

30 hetes km.

2010. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy írt. Nem is tudjátok milyen fellélegzés volt olvasni, főleg, akinek 15 nap késés után lett pozi., hisz nekem még csak 13 napja késik.

Nagyon kedvesek vagytok.

Szintén kedves utolsónak írom, hogy persze, hogy örülünk a babának, szó sincs elvettetésről, ez az egyik olyan dolog a világon, ami tőlem a legtávolabb áll :-)


Legközelebb 25-én, pénteken kell mennem a dokihoz, akkor fogja keresni a petezsákot. Igen, türelem, ezt mindig is nagy szükségem volt megtanulni.

Köszi

2010. jún. 11. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz terhes, csak a ciklusod nem volt "normális". Nekem mind a két gyereknél elsőre negatív lett a teszt. A másodiknál engem is visszarendelt az orvos egy hét múlva, mert ő sem látszódott még rendesen (bár volt egy nagyon halvány pozitív tesztem). Szerintem ne add még fel.
2010. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mekkora a babád. nekem 6 hónapos volt hogy megjött először. aztán 2x rendesen jött, majd utána kb.47 napra. én is csináltam a teszteket mind negatív. elmentem dokihoz hogy nem ciszta-e. nálam is csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott ( 13 mm volt ) amire azt mondta hogy vagy terhesség vagy menstruáció előtti állapot. tehát mindkettő lehet. aztán megjött. mondjuk én örültem neki mert még most nem akarunk kistesót.

Neked kívánom hogy legyen ahogy szeretnéd !

2010. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pozitív lett a tesztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi, h. tartottátok bennem a lelket.

Annyira jó, halllelujjjjjjjjaaaaaaa


Mivel ma vizsgázom, és este nagyon fáradt voltam, felkeltem most, hogy tanulok a vizsgára, és mivel van vaterás olcsó tesztem, hát teszteltem. És siker, teljes siker, letagadhatatlan!

2010. jún. 12. 03:04
 8/11 anonim ***** válasza:
gratulálok
2010. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:D

de jó, de jó

gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20.46 vagyok.

Először nagyon örültem a válaszodnak, hogy meg akarjátok tartani, aztán olvasom, hogy + a teszt!!!!


Szuper!!!

Gratulálok! Hihetetlen, hogy még így idegenül is ez egy olyan téma, amitől bőgnöm kell...nagyon örülök tényleg!


Nagyon jó egészséget kívánok!

2010. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!