Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elszívtam ma pár cigit mert...

Elszívtam ma pár cigit mert nagyon ideges vagyok remélem nem ártottam a babának? 25+5km

Figyelt kérdés
problémák vannak a kapcsolatommal:(
2010. jún. 11. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
hát reménykedj,hogy nem ártottál vele.nem értem,hogy egy (leendő)anya hogy lehet ilyen felelőtlen.gondolom,hogy nehéz,ha még problémáid is vannak,de próbáld meg máshogy levezetni a feszültséget.nehogy elszívj többet...és az a pár mennyi pontosan??
2010. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, egy ilyen alkalomból nem lesz gond. Ha terhesként pl. bekerülsz egy nagy belvárosi dugóba, még attól sem születik beteg gyereked! De azért többet ne csináld, mert a rendszeresítésével csak ártasz a babának, meg látod, magadnak is.

Sok boldogságot!

2010. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Dobd ki az összes cigit otthonról, inkább csapkodj, de ne szívj, ne vegyél be semmit! :( Ennyitől nem lesz baj, de többet ne!! Tényleg, próbálj valami mást kitalálni a feszültség levezetésére.
2010. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 szálat szívtam el nem többet és miota babás vagyok nem dohányzom egyébként
2010. jún. 11. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyi azert meg nem art a babanak, de ne szivj el tobbet. Legkozelebb, mielott ragyujtasz gondolj arra, hogy dohanyzassal noveled a bolcsohalal eselyet a kisbabadnal. Nalunk volt sajnos ilyen halal a csaladban, egy eletre tonkretette a baba anyukajat. O nem is dohanyzott, megis... Szoval probalj meg tobbet nem cigizni, akarmilyen stresszes is vagy, ez nem lehet kifogas!
2010. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hugom vegig dohanyozta a terhesseget{en vegig kuzdottem ellene,de hiaba}Es csodak csodajara 4800g os makk egezseges babaja szuletett aki azota lassan 2 eves es meg beteg sem volt soha..szoval 3 szal miatt ne parazz!!
2010. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És nem volt lelkifurdid miközben szívtad?
2010. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sokkal rosszabb ha az ideget nyeli!
2010. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolso: en vegig idegbeteg voltam a terhessegem alatt, a munkam rengeteg stresszel jart, megis szinte vegig dolgoztam es nem gyujtottam ra, pedig nagy bagos voltam elotte. A sok okos 'ne stresszelj, mert koraszulsz/nyugos lesz a babad, stb.' beszolas ellenere a babam 4150 grammal szuletett 40+4 hetre, halali nyugodt es kiegyensulyozott, ugyhogy nekem ne mondja senki, hogy cigizni jobb, mint idegeskedni.
2010. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy idegeskedjen inkább, csak próbálja máshogy levezetni. NEM jó cigizni rá!
2010. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!