Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 32. hetemen...

Normális, hogy 32. hetemen több percig (kábé 5) fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen, de rövidebb ideig. Nem az alsó része fáj a hasamnak, hanem két oldalt, és fenn, meg középtájt. Ha úgy is érzem, hogy nem túl erős a fájdalom, ha mélyet próbálok lélegezni, jobban fáj, mintha nyilalna. Ez méhösszehúzódás? Nem baj, hogy több percig tart? Most úgy érzem elmúlt, már csak nagyon picit érzem. Nem volt nagyon erős.
2010. jún. 11. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam ugyanez van,vagyis nekem olyan mint mikor megakar jönni,enyhén görcsölget,nem fáj annyira,de kellemetlen,és nagyon megijedtem..Kb 1hete van ez,majdnem mindennap előjön,és kb fél-1órán át tart.Azt hittem jóslófájás,de azt mondják még az korai lenne.2napja voltam a dokimnál,mondtam is neki,hát azt mondta ez nem természetes dolog,magne B6-ot szedjek megint napi 3x2-t.(mert 1hónapja átváltottam magnesii citricire)Hétfőn meg megyek hozá méhszájvizsgálatra,remélem nem lesz semmi baj.(31h)
2010. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hú, megnyugodtam kicsit, hogy másnak is van. És ráadásul egyidősek vagyunk:D Én most ledőltem, mert így jobb, enyhén még van fájdalom, félek, ha felkelek intenzívebb lesz. Oké, akkor én is szedem serényen a magne B6-ot. Köszi a választ. Én sajna nem tudok ilyen vizsgálatra elmenni, mert külföldön lakom, és itt ilyen vizsgálat nincs. Egy csomó vizsgálatról hallottam otthonról, hogy elvégzik, de itt nem csinálják. Például itt csak össz-vissz két uh van, és nincs ilyen magzatvíz mennyiség vizsgálat, meg méhszáj vizsgálat.
2010. jún. 11. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elég rossz azért hogy külföldön csk 2UH van,többször is olvastam már itt..:S A méhszájvizsgálat pedig azért lenne jó,mert ott kiderül,hogy nem e vagy nyitva,vagy nem e kezdessz nyílni,mivel ezek a "fájások"is utalhatnak arra hogy nyílsz/nyílunk,úgyhogy ezért még én se nyugodtam meg,majd hétfőn kiderül,de remélem még zárt vagyok.21hetesen nézett utoljára méhszájat,akkor zárt voltam,de fel volt már puhulva..szóval kicsit félek,de csak nem lesz semmi,se veled,se velem:)Ha tudnál,pedig jólenne ha megnézne doki.A magne B6-ot meg szedjed csak,én csak azért váltottam át a másikra,mert negyed annyiba kerül,de viszont ezekszerint a magne B6jobb,(persze nem mindenkinek).így visszatérek,inkább fizetek 3-szor annyit,csak nelegyen semmi baj.
2010. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 32vagyok,nem tudom m i lehet ez a fájdalmad.Nekem a lábam vizesedik nagyon ,neked az nem?
2010. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lábam nem vizesedik, szerencsére még azt se tudom, hogy tulajdon képpen milyen az. Hallottam már róla, elmagyarázták, de szerencsére olyanom nincs. A talpam fáj a megerőltetéstől, görcsöl a lábam, visszatért az intenzívebb hányinger. Szerencsére itt Angliában nincsenek azok a borzasztó melegek. Hogyan viselitek a meleget otthon? Igyatok elég vizet, nagyon vigyázzatok magatokra!
2010. jún. 12. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fáj néha a hasam, meg néha mensis érzésem van, jeleztem a dokinak, nem nagyon örült neki. Beutalt UH-ra, minden rendben van. Sok magnézium és pihenés.

A papíromra egyébként diagnózisnak azt írták, hogy jóslófájások a befejezett 37. hét előtt.

Pihenj te is sokat!!!

31+6 kismama

2010. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!