Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éljem túl? Túl lehet...

Hogyan éljem túl? Túl lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tegnap volt terhesség megszakitásom,mert nem élt a baba.

Teljesen összetörtem:-(


2010. jún. 11. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyonsajnálom......

Bízz benne,hogy nemsokára egy egészséges babának adsz majd életet.

Azt mondják annak mindég valami genetikai oka van ha a magzat meghal.

2010. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.

Most úgy érzem,mindennek vége, és biztos az én hibám.

Pedig mindenre figyeltem

2010. jún. 11. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:

sajnálom!

tudom, hogy nagyon fáj a lelked, de próbáld meg aról az oldaláról nézni, hogy talán azért történt így, mert egy másik kis lélek van nektek rendelve, nem pedig ő. majd ha megszületik a babád, tudni fogod, hogy ha a tesókája nem adott volna helyet neki, akkor valószínűleg most nem lenne itt veletek ő.

Biztosan mondták már neked, hogy nagy eséllyel valami élettel összeegyeztethetetlen rendellenessége lett volna ennek a picikének - és ha így van, akkor bölcsen döntött, mikor új esélyt kért magának...


kitartás, fel a fejjel!

gyászold meg és engedd el, mert vár rád a kisbabád... valahol...

2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A vetélések többségében valamilyen genetikai baj áll, a szervezet "eldönti" hogy nem egészséges a pici és hagyja elmenni. Vagy fertőzés is okozhatja, sajnos. Tudom, nagyon nehéz, de engedd el a kicsid, valószínű beteg volt....Sajnálom :(
2010. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént, 12 hetes volt:-( Rá egy évre egészséges fiam született, két év pedig érkezett a második, szintén egészségesen.Nagyon nehéz, tudom, de valószínűleg nem lett volna életképes. Pihenj sokat, próbáld meg elterelni a gondolataidat.
2010. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom és teljesen átérzem a fájdalmad!!

Most a legfontosabb , hogy megnyugodj! Biztos, hogy nem a te hibád , ilyenre ne is gondolj!

Hidd el minden jóra fordul és tudom, hogy ez nagyon nagy trauma és a sebek is lassan fognak begyógyulni de ha lélekben készen állsz majd újra képes leszel megpróbálni és akkor sikerülni fog!

Kívánok neked kitartást és jó egészséget testileg és lelkileg egyaránt!

2010. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,ezen tényleg csak az idő segíthet.

Hány hetesen ment el?!

2010. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Tudom mit érzel!

Ezen Én is átestem 1 éve! :((((

Akkor úgy éreztem itt a világ vége és nincs tovább és megszünt minden létezni a számomra!

Megoldást csak az idő hozott fájó sebeimre! :(

Amint vége volt a 3 hónap türelmi időnek utánna újult erővel vágtunk bele a babaprojektbe!

És már csak előre néztem!Na,nem mondom,hogy nem jut eszembe mert nem telik el úgy nap,hogy ne gondolnék rá!

De ezt érezni fogod!

Mihamarabbi gyógyulást testben és lélekben!

2010. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát hogyan lehet túlélni?Erre igazából az idő a gyógymód és persze ön magad.Rohadt nehéz tudom nagyon jól mert én is átestem rajta,14 hetes terhes voltam ikrekkel amikor közölték hogy nincs szívhang.Egy világ omlott össze bennem.És tudod mi volt a legszemetebb dolog ami történt az hogy rittig akkor mentek baba reklámok,akkor találkoztam állapotos és kisbabás nőkkel na és persze az hogy egy szobában feküdtek velem az abosok akik önszántukból döntöttek úgy hogy nem kell neki a kis élet a szívük alatt én meg ott bőgtem a párommal az ágyamon.Iszonyat és most hogy van már egy 7 hós fiam és várjuk a kistesót még mindig eszembe jutnak lehet hogy ők tértek vissza?

Bocsi hogy hosszú lettem de szeretnélek valamivel vigasztalni és hogy nem vagy egyedül ezzel az érzéssel és hogy muszály előre lépned mert ott a párod ott a család és a leendő babád akit tiszta lélekkel várj.Gyászold meg ezt a kis lelket és engedd el.Nagyon nagy erőt kívánok ehhez és mielőbbi testi lelki gyógyulást!

2010. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

az idő mindent megold. Tudom, hogy közhely, de igaz. Nekem 2008 karácsonya előtt volt, teljesen összetörtem. DE MOST ITT FEKSZIK MELLETTEM A 4 HÓNAPOS GYÖNYÖRŰ KISFIAM!!!

Újabb terhességet ajánlok minél hamarabb. Még egy közhely: Kutyaharapást szőrével!

2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!