Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamelyikötök ki van írva...

Valamelyikötök ki van írva szeptember 11. körülre? Hogy vagytok? Hol fogtok szülni? Megvan már minden a picinek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szia.én szeptember 6 ra vagyok,te hol fogsz szülni?még azért kell mit venni.te megvetted már?nagy a pocod?
2010. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia.

én szeptember 15.-ére vagyok kiírva a kis csajszival.

nekünk még csak a babakocsi van meg meg kaptunk pár kis rucit.jövőhónapban húzok bele igazán a vásárlásba mert akkor jön haza a férjem külföldről és szeretném ha a dolgok nagy részét együtt vehetnénk meg.

Győrben fogok szülni.

jól vagyunk nagyon csak ez a meleg kicsit kiakaszt...ingerültebb vagyok,úgy értem hogy ha leesik valami vagy felborítok valamit már egyből nagyon ideges leszek.de igyekszek visszafogni ha kiakadok :D

te hogy vagy ? hol fogsz szülni? ti megvettetek már mindent?

2010. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeptember 22-re vagyok kiírva, kislányom lesz, első baba, és Kecskeméten fogok szülni.Jól vagyunk, bár engem is megvisel ez a meleg.De a babának nincs baja vele, mert többet rugdos, lubickol, mint valaha.A lábam szokott fájni, de nagyon.Elég sok minden megvan már, de bőven lesz még mit venni.A babaszoba is még előttünk van, a férjem hozzá se kezdett.Írtam egy listát, hogy mit kell még beszerezni.Az biztos, hogy augusztusra meglesz minden.Ragaszkodom hozzá, hogy egy hónappal a baba születése előtt minden készen álljon, mert akkor már bármikor jöhet.
2010. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeptember 12-re vagyok kiírva, ikrek lesznek. Második terhességem, van egy 19 hós lányom.

Egészen jól vagyunk, köszi. Néha olyan mint ha nem is lennék terhes, pedig a pocakom elég méretes már magamhoz képest. Kicsit aggaszt, hogy eddig csak 5 kg-ot híztam, a lányommal is kb ilyenkor itt tartottam- és ugye ketten vannak most - hogy nehogy gond legyen, de mocorognak rendesen. Estére fáradok el jobban, mint előtte.

Keszthelyen fogok szülni, ha minden igaz, a lányom is ott született.

Piciknek még pár dolog kell, többet örökölnek ugye a nővérüktől, de mivel úgy néz ki két kisfiú, így azért pár ruci kell (rózsaszínek helyettesítésére, meg hát kettőnek több kell).

Te hogy vagy?

2010. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeptember 12-re vagyunk kiírva de végig kisebbek vagyunk 1-1,5 héttel ezért annyival későbbre várom de hát lehet hogy még korábban is jön tudod ez tőlük függ :-)))amilyen kis eleven már most ,gyöngyösön fogok szülni ,kislány és már mindenünk meg van volt korábban egy terhességem sajnos nem akart velünk maradni így azóta várjuk a sok baba holmihoz a babát aki most remélhetőleg velünk marad és te hol fogsz szülni és hogy vagytok kisfiú vagy kislány lesz ?
2010. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeptember 9-re vagyok kiírva, kisfiúnk lesz és Szolnokon fogok szülni. A pocim már elég nagy, a meleg miatt vizesedem is egy kicsit és elég nehezen viselem. A babának még sok minden hiányzik, de a nagyobb dolgok már megvannak :)
2010. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kriszta66 ***** válasza:
Szia én szeptember 12-re vagyok ki írva 2 baba , kecskeméten fogok szülni . Szinte minden megvan már csak kiságyat kell még vennünk . A meleget elég jól bírom csak pihenni nem tudok annyit a másik picurtól mert állandóan vele kellene foglalkozni 21 hónapos lesz 20-án .
2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok hogy írtatok!:) Bocsi, hogy eddig nem tudtam válaszolni, de meghalt a monitor itthon ezért kénytelen vagyok ismerösnél netezni. Úgy látom ti is nagyrészt megvettétek Nekik a kellékeket, ezt nagyon jó dolognak tartom:) én is nagyjából mindent megvettem, kivéve a párologtató meg ilyen apróságok de pl. a ruhák megvannak már 1 éves koráig. Nekem kislányom lesz és Budapesten fog születni elméletileg, nincs fogadott orvosom tehát a kórházat még nem tudom.

Ez a nagy höség mindenkit megvisel sajnos, a várandósokat méginkább. Dolgoztok még vagy otthon vagytok már inkább? Mennyire segítenek nektek rokonok, barátok esetleg idegenek más helyen? Mi lesz a picitek neve?:)

2010. jún. 16. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!