Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég tiszta vajon jelenleg a...

Elég tiszta vajon jelenleg a Velencei tó ahhoz, hogy várandósan fürödjek benne?

Figyelt kérdés

Nem tudom a nagy esőzések mennnyire koszolták be a tavakat, nem találok sehol a neten víztisztasági infot. :(((


Vajon mennyire koszos jelenleg a Velencei-tó?


2010. jún. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem veszed nagy hasznát a válaszomnak, de leírom, hogy én amikor babás voltam, és lementünk a tóhoz, akkor én sem voltam biztos abban, hogy nem kapok-e valamilyen fertőzést. Így akárhányszor bementem a vízbe, egy tampont helyeztem fel, biztos ami biztos alapon! Hogy most mi a helyzet a tavon nem tudom.
2010. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez miben segít? ugyanúgy átázik, nem?
2010. jún. 11. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem, mikor az egyik ismerősöm várt babát, azt mondta, neki a Canestenes tampont javasolta a nőgyógyász!
2010. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem mennék bele terhesen főleg most,hogy a nagy esőzések voltak.A tavak ugyanúgy szennyezettek.Ne kockáztass.
2010. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átázik persze, de van különbség a között hogy ott van, mint hogy egyáltalán nem teszed fel. Én nagyobb biztonságban éreztem tőle magam. Viszont annyit sosem voltam vízben, többször mentem max. 15 percekre mindig újakkal.
2010. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne kockáztass!

Max lábbal a vízbe...

2010. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belemehetsz a vízbe nyugodtan, még strandra is, ha megfelelően intézkedsz előtte!

Tampont NE tegyél fel, terhesen nem lehet tampont használni. Kend be magad vastagon canestennel fürdés előtt ill. után, valamint ne hagyd magadon megszáradni az alsóneműt, vegyél szárazat.

2010. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!