Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet szoláriu...

Terhesség alatt lehet szoláriumozni?

Figyelt kérdés
Csak a 0.3-as csöveket használnám hetente, kéthetente 6 percet. Napozni nem nagyon szeretnék, mivel károsabbak, mint ezek a típusú csövek.
2010. jún. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
épp most válaszoltam egy másik szolis kérdésre is :D Szerintem ne. Én is szoliztam, mikor babás lettem, abba hagytam. Hiányzott, fal fehér lettem elég hamar, de árt a babának, és ezen van a hangsúly. 10 hetes a kislányom, és már csoki vagyok :D Szóval hanyagolni kéne, én azt mondom. Gratulálok a picihez! Csodás babavárást, könnyű szülést, jó babázást! :)
2010. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A meleg miatt nem ajánlott a szoli,nem a csövek erössége vagy uv tartalma miatt.
2010. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írta az utolsó, nem a meleg miatt nem ajánlott. Terhesség alatt tilos a szolárium, de ha elmész egy szalonba és elmondod vagy meglátják, hogy terhes vagy, ott is ezt fogják mondani. Vérbőséget okoz a hasban és felmelegíti a magzatvizet.
2010. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején vagyok, csak a nyár miatt akartam párszor menni. Hanyadik héttől nem tanácsos?
2010. jún. 12. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: És szerinted miért okoz vérböséget??? Csak nem a meleg miatt??? Én szoli szalonban dolgoztam és saját gépem is van,hidd el,tudok egyet s mást!


Kérdezönek: a terhesség elején a legveszélyesebb,akkor nagyobb a vetélés kockázata. Késöbb már elvileg nem okozhat vetélést,csak kellemetlen a babának a forróság.

2010. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!