Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a pólyáról?...

Mi a véleményetek a pólyáról? Akkor most kell vagy nem?

Figyelt kérdés
37 khm vagyok. A védőnőm szerint semmi szükség rá, bele se tegyem, de anyukámék folyton azt mondogatják (de persze rám bízzák, csak jót akarnak) hogy szerintük a gerince védelmében kell az még!! Van természetesen, már el is készítettem a picur érkezésére, de most akkor nem kell????? KÖSZIKE!!!!!! :-D
2010. jún. 12. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. fekve teljesen mindegy, ha pedig felveszed a gyereket csak a fejére kell figyelned. a nyár közepén fogsz szülni, a pólya meleg is lenne a kicsinek, nem tud benne mozogni. Nekem nem is volt pólyám
2010. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem sem kell!Nekem is volt kettő, egyszer raktam bele.

2010. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell. Az olyan mintha te kifeküdnél a napra egy nagy paplannal. Meggyulladna ő is benne. Én augusztusban szülök de nem teszem bele pólyába.
2010. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem döntöttem el, elméletileg könnyebb benne fogni a babát, de a meleg miatt nem hiszem hogy jobb a babának. Nekem is a szülők nagyszülők mondják ezt a pólya dolgot.

Lehet beszerzek egyet, aztán majd kiderül.

Vettem szoptatós párnát, elméletileg azon is kényelmesen lehet szopiztatni.

35.km

2010. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, szegénykémnek elég lesz ezt a nagy meleget amúgy is elviselni, nem hogy még pólyába! KÖSZI a tapasztalatokat, egyébként én is inkább a nem felé hajlok!! :-)
2010. jún. 12. 10:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell :-)

a babának is jobban esik a testi kontaktus, mint egy pólyába bekötözve :-)

2010. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Nekünk se volt, nem is hiányzott. Mondjuk nekem eszembe se jutott, hogy vegyek.

2010. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekünk volt. nagyon szerettem használni, ugyanilyen időjárás volt akkor is, 3 hónapos koráig használtuk- most 14 hós. én javaslom. a következő fiam júniusban érkezik és vele is fogom használni. őszintén nem tudom leírni hogy miért volt jó, nekem természetesnek tűnt hogy használom, bár senki nem mondta. de semmi gond sincs ha te nem szeretnéd.
2010. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Éjszakára esetleg beleteheted,mert felébresztheti magát ahogy kalimpál össze-vissza.De amúgy nem kell,a csipőjének sem tesz jót,mert a lábai úgy egyenes tartásba kerülnek.A gyerek sebészek kifejezetten nem ajánlják csipőficam gyanús babáknál.
2010. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értelek! KÖSZÖNÖM!!! :-D
2010. jún. 12. 14:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!