Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhesen soknak...

23 hetes terhesen soknak számít-e 7 kg súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Attól függ te hány kiló vagy. Ha te vékony testalkatú vagy jobban hízol ilyenkor.Én nem vagyok vékony alkatú, és a 18.hétbe vagyok 2 kg-nál tarok.Ha sokkalod magadon próbáld kerülni a tészta féléket a fehér kenyeret, a rizst, a krumpli.Ezek mind kő kemény szénhidrátok. A cukorral is vigyázz. Azért néha nyugodtan meg engedheted ezeket is magadnak csak óvatosan. Sok sikert.Grat a babához
2007. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát szerintem is ez alkati kérdés! Én 169/53-mal kezdtem és már 56 kg vagyok (13 hetesen). PEDIG nem eszek kettő helyett!!!!! Ezen én is sokat aggódtam, h normális-e ez, de mindenki azt mondja, h az én alkatomnál igen. De szerintem egy ducibb anyuka nem hízik olyan sokat! Azzal viszont számolnunk kell, hogy az utolsó hetekben majd még jobban "gurulnak" felfelé a kilók...:(

Üdv

2007. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Aki vékony,föleg ha még nem is evett rendesen a terhesség elött,vagy diéta´zott (mint én is)jobban hízik mint aki húsosabb.A kövérebbek szinte semmit sem híznak a terhesség alatt.Ez így normális,mert rakta´rozódik a tápanyag a babának is,mamának is a szoptatás idejére is.

Pl.én híztam elég rendesen,de ezen nem kell aggódni,majd lemegy a szülés utánn.A lényeg,hogy a baba legyen egészséges.

most lépek a 33.hétbe,és 17kg van rajtam.

Ès lessz az még több is.

kellemes babavára´st.

2007. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni lehet, ki mennyit hízik. Függ a testalkattól és a hormonoktól. A babának raktározol! Ne diétázz, de egyél ésszel. 12-15 kg hízás a végéig belefér.
2007. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!