Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az érzés mitől lehet?

Ez az érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
" Mintha lenne valami a hüvelyembe ' érzet?? 32 hetes vagyok és 2 napja erősebb fájdalmaim vannak de ma jött ez az érzet. Picit aggódom

2018. ápr. 23. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit aggasztónak érzel menj el orvoshoz.Hívd fel a saját orvosod vagy menj ügyeletre, de ne itt várd, hogy Marinak volt hasonló nála nem lett baj, akkor biztos nálam se lesz.Inkább egyszer többször fordulj meg orvosnál minthogy egyszer kevesebbszer mint kellene.
2018. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megyünk! Férjem várom hogy hazaérjen és megyünk. Addig is érdeklődtem mert nyilván aggaszt
2018. ápr. 23. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Na. Hat nekem is volt ilyen erzetem. Akkor lent is ereztem a babat. Pont mennem kellett amugyis az orvoshoz. Mondtam neki. Nekem. Kiemelem meg egyszer. NEKEM azt mondta hogy normalis, lent van nagyon a baba es beturemkedhet. Ezt erezhetem kellemetlennek. Nemaggodjak
2018. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most értünk haza..baba beékelte magát az okozott ilyen érzetet. Amúgy minden zárt szerencsére 😊
2018. ápr. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!