Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél normális...

5 hetes terhességnél normális érték a 7mm-es gestrációs gyűrű?

Figyelt kérdés

Mert olvastam olyanokat is hogy van akinek 5 hetesen 14mm.

Ott ugye nem mondott semmit az ultrahangos.Mikor kérdeztem hogy akkor vissza kell e jönnöm azt mondta ő nem ér rá most.

Kérdezzem az orvost aki beküldött.

De ő egy hétig nem rendel.

Nem akartam ilyen korán menni de a nőgyógyász azt mondtahogy hat hetes vagyok..és már jo eséllyel lesz szívhang.

De még sajnos nem volt.


2018. ápr. 24. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hetesen teljesen normalis a 7 mm.

Nekem is 5 hetest mondtak, amikor 7 mm-es volt a petezsak, nalam a gond az volt, hogy en akkor mar majdnem 7 hetes terhes voltam ugy, hogy a terhessegi kor biztos volt, nem lehetett kisebb. Azaz majd ket hetes lemaradas volt, nem is lett belole baba.


De ha nalad nem tudni biztosra, hogy mikor volt az ovulacio, akkor ez a meret jo az 5 hetes terhesseghez. Ha nincs panaszod, akkor 2 het mulva lenne jo visszamenned uh-ra, addigra mar biztosan lennie kell embrionak szivmukodessel.

Ha barmi gond lenne addig (verzes pl), akkor pedig menj azonnal.

Nyugalom, ez nem rossz meret. :)

2018. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy 5 hét 1 napos vagy 5 hét 6 napos terhességről van-e szó, mert naponta kb. 1 mm-t nő a petezsák kezdetben.

A 7 mm megfelelő 5 hetes terhességhez.

2018. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)rossz lesz ez a két hét.hosszadalmas.remélem minden rendbe lesz.
2018. ápr. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!