Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismami vagyok! Nem...

10 hetes kismami vagyok! Nem nagyon kivánom a szexet, mert igazábol félek hogy a babának baja lesz! És megijedtem hogy itt elöttem irták hogy véreztek utána! Ez normális hogy igy félek vagy mehet a szex rendesen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális ha félsz azzal nincs gond. Én 17 hetes vagyok most és mi ugyanugy csináljuk ahogy eddig, nem éppen olyan szerelmes ringatozásnak mondanám,inkább vadabb.Amikor kicsit fáj vagy kényelmetlen szolok, és másik pozzal probálkozunk. Ameddig nem érzed kellemetlennek nem kell változtatni a normális szexuális életeden. Persze azért elővigyázatosan

boldog baba várást

2008. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenki így van! De ha az orvos nem tiltja, nyugodtan szeretkezhettek, nem tudtok vele ártani a babának! Ő nem érez semmit, nagyon védve van. Nincs akkora méhösszehúzódás szexnél, hogy ártana neki. A tested meg jelzi, meddig mehettek! Én is érzem,hogy meddig nyúzhatok, mi a kényelmes póz éppen! 14 hetes kismami
2008. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ami jó a mamának, jó a babának is. óvatosan persze... mi a férjemmel a 37. hétig kitartottunk egymás mellett. de ha nagy a pocó, akkor nehezebb.
2008. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pinky1981 ***** válasza:
Ha a méhszájad zárt és elég hosszú nyugodtan lehet szexelni. Ha a baba már fejjel lefelé van; befordult akkor már nem.
2008. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ami jo a mamanak az jo a babanak is! szoval nyugi!

en ugyan ebbe a hibaba estem bele mikor terhes voltam nem engedtem a ferjemet magamhoz ugy kozel! honapokig nem volt koztunk semmi sex!

2008. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok... meg szerintem sokan mások is, bár tudom nem kéne ennyire parázni. Azért mi inkább az orális és kézi verziót preferáljuk mostanában...
2008. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha zárt a méhszájad, akkor szexeljetek nyugodtan, finoman.

A babát védi a magzatvíz, nem lesz baja.

2008. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem, és csak a 11. héten mertem szeretkezni a párommal, de vérzés nem lépett fel utána.

Teljesen normális, hogy félted a kicsit.

10 hetesen, ha zárt a méhszáj, elviekben probléma nem adódhat, de lelkileg a félelem tud gátolni.

Ha ezt nem tudod legyőzni, akkor se erőszakold magadra az aktust, a párod meg fogja érteni.

2008. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. válaszolónak:

Nekem a 23. héttől nem lehetett, most vagyok a 36.-ban, és azt mondta a doki, hogy most már feloldja a tiltást. A babó már egy hónapja fejjel lefelé. Akkor most lehet, vagy nem?

2008. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!