Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar megint mi ez a video?...

Mar megint mi ez a video? Majd ettol minden jobb lesz?

Figyelt kérdés

Hanyinger kerulget kb:


[link]



2018. máj. 27. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Visszatérnek a Ratkós évek??
2018. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

Most Fidesz ide vagy oda, azért a tények azok tények.

Rohadtul fogy a magyar és ha ez így halad tovább, akkor bevándorlók és romák országa leszünk!

Akkor majd nem lesz hova hazajönni, nyugdíjas éveinkre sem, nyugdíj sem lesz, mert nem lesz aki kitermelje.

Lehet különcködni, hogy nem akar valaki gyereket, csak akkor majd öregkorában se nyavalyogjon az illető hogy a kutya se nyitja rá az ajtót. Ismerek ilyet, nem is egyet, aki megbánta, hogy ,,egész nyáron ciripelt, mint a tücsök".

2018. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Tobb ponton is nevettem xd nyugdij xd
2018. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azert csak hogy legyen nyugdijam nem vallalok gyereket.. az evek soran fel lehet keszulni a nyugdijas evekre. Na persze ehhez esz is kell.
2018. máj. 27. 12:53
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem csak azért, de amikor már magatehetetlen leszel és nem lesz, aki egy pohár vizet adjon, akkor majd jó lenne valaki.

Vagy üres lesz az életed, mert a tévét bámulod majd egész nap. Nem lesznek unokáid, akik az öregkor legnagyobb ajándékai! Borzalmas még belegondolni is!

2018. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azert szerintem az emberek tobbsege akar gyereket. Koztuk en is. De ha itthon ennek nincsenek meg a feltetelei (pontosabban olyan feltetelek amiket en a gyermekemnek meg akarok teremteni) akkor nyugott szivvel huzzok a pcsaba...
2018. máj. 27. 13:00
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Mindennap fel fogod tenni ezt a kérdést, különböző kategóriákban?:D Van már belőle kettő, csak amit én láttam. Ha idegesít a videó, ne nézd, ennyire egyszerű.
2018. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
En ezt ma lattam eloszor
2018. máj. 27. 13:05
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Mert ezelőtt 10 évvel jobb volt vagy mi? :O

Vagy a mi gyerekkorunkban? Vagy nagyanyáink korában?

Csak a mások majmolásáról szól az egész. Mert mindenkinek külön szoba, meg külön ájfos, meg külön lópikula. Most komolyan, ezek azok, amik a világ romlásához, egymástól való elidegenedéshez vezetnek, mégis mindenki rohan, hogy minél hamarabb meglegyenek!

A sírba nem viszel semmit, gazdagnak és szegénynek is ugyanakkora gödröt ásnak ki és nem az lesz a lényeg életed során, hogy hány kocsid, házad, luxuscikked volt, hanem, hogy mennyi öröm volt az életedben, mennyi szép pillanat, azért akárki akármit mond, a legjobb dolgok az életben ingyen vannak!

2018. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Miért, mit akarsz nekik biztosítani?
2018. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!