Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vérvétel előtt (amit a...

Első vérvétel előtt (amit a 12. hétig kell megcsinálni) szabad enni vagy éhgyomorra kell menni?

Figyelt kérdés
És oda bármikor mehetek,nincs héthez kötve,ugye? Csak a 12.hétig legyen meg.
2018. jún. 3. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell éhgyomorral menni.

A védőnő ad beutalót és O mondja meg mikor kell és lehet menni

Nálam legalábbis így volt..33hkm

2018. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajna nekem a védőnő semmit nem mondott,csak azt,hogy a háziorvostól kérjek beutalót. Na hát ő sem mondott semmit,nem is adott beutalót,de aztán az asszisztense annyit mondott,hogy a kiskönyvemet fénymásoltassam le és az lesz a beutaló.
2018. jún. 3. 23:12
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell éhgyomorral menni vérvételre??? Nekem 1vérvételem sem volt, ahol ehettem. Inni lehet, de én úgy tudom enni nem. Igen a 12.hétig legyen meg :)
2018. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ajjajj. Hát ha éhgyomorral kell menni,akkor nem is tudom mit csinálok. Tuti rosszul leszek a buszon... Így is minden nap éjfélkor eszem,és bekészítek mindig valami kaját,mert 4-5óra körül úgy rámtör az éhség,hogy kibírhatatlan.
2018. jún. 3. 23:19
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk Zala megyei vagyok,a terheléses cukorvizsgalatra kellett csak ehgyomorral menni ..az 25.héten volt
2018. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi,hát szerintem akkor egy minimálisat enni fogok,h ne legyek rosszul,aztán ha szólnak,max elmegyek másik nap. Még egy olyan kérdésem lenne,hogy a terhes tanácsadás mit takar? Elvileg oda is kell járni,ugye? Beutalóval vagy hogy? Annyira rossz,hogy a védőnő semmiről nem tájékoztatott. Pedig még millió kérdésem lenne...
2018. jún. 3. 23:27
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
🤣Engem meg éheztettek. Csúcs!
2018. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem is éheztettek, próbáld meg reggelre szervezni akkor nem olyan gáz.
2018. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Ne egyel elotte, mert neznek cukrot is. Ehgyomri sima cukorerteket. Ha magas lenne, akkor egybol tudjak, hgy hamarabb kell cukorterhelesre menned es nem varnak vele majd a 25. hetig.

Amugy, minel kesobb eszel reggel annal hamarabb leszel ehes.

A vervetel napjan reggel probald a sima csapvizzel elverni az ehseged es reggel elsonek lenni a vervetelen.

En ahol csak voltam a kismamakat kulon elore vettek csak batrn nysd ki a szad (ha nem.lenne kuon sorszam vagy nem.mkndjak kismamak elore), mert pontosan tudjak, hogy a kismamak ehesek reggel is es nem akarjak, hogy ott ajuljanAk el.

10. het kornyeken jo megcsinaltatni.

2018. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Éhgyomorra kell menni minden vérvételre és előtte csak vizet ihat!!


Honnan szedtétek azt a baromságot, hogy enni lehet?!:o


Persze, zabáljon csak be, aztán majd olyan szép magas lesz a vércukorszintje, hogy utána agyonba..tatják majd a cukorterheléses vizsgálatokkal idő előtt...!

2018. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!