Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi viszketés, terhessé...

Terhességi viszketés, terhességi kiütés kinek mitől múlt el?

Figyelt kérdés
Nekem először a terhességi csíkoknál kezdődött, aztán pár nap alatt tovább terjedt az egész testemre, iszonyatosan viszket.
2010. jún. 16. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont tegnap voltam dokinál és mondtam neki,hogy nálam is ez van!Már szétmartam magam!!!!!Azt javasolta,hogy zuhanyzás után mossam át magam szódabikarbónás vízzel!Tegnap este kipróbáltam,a férjem segített áttörölgetni,ott ahol a kiütések vannak!És elég jól bevált,mert az éjszaka egyáltalán nem viszkettem,még aludni is tudtam!Egy próbát szerintem mindenképp megér Neked is:)))Üdv:36 hetes kismama
2010. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És hogyan oldottátok meg a szódabikarbónás vizes átmosást? Mennyi vízbe mennyi szódabikarbónát tettetek? És aztán hogy vittétek fel a bőrre? Illetve letörölgettétek vagy hagytátok megszáradni?


Én is nagyon kész vagyok már... napok óta este nem alszok csak vakarom magam... lassan az egész testem teli lesz.

2010. jún. 16. 11:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy engem a dokim elküldött laborba hogy kizárja a máj, vese funkció zavarokat... ma kapom meg az eredményt.
2010. jún. 16. 11:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nekem a máj ,vese rendben volt!Úgy csináltuk,hogy lezuhanyoztam rendesen tusfűrdővel!Azt lemostam magamról sima vízzel!Majd egy műanyag tálba feloldattunk egy csomag szódabikarbónát kb.másfél-két liter vizben!És puha ruhával a férjem áttörölgetett,meg végigfolyatta rajtam a szódabikarbónás vizet!Utánna törülközővel óvatosan felitattam a felesleget!De nem mostam le!!!!!!!És nagyon bejött...
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos semmi nem jött be,pedig sok mindent kipróbáltam,bár ezt a szódabikarbónás lemosást én sajna nem hallottam:(Remélem beválik neked,mert én sokat szenvedtem és csak szülés után múlt el:( Most újra babát várok 20.hetes és csak remélni tudom,hogy most nem jön ki.Majd írd meg hogy segített-e,bár talán nekem nem kell majd,de neked szorítok,tudom mit élsz át.
2010. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na hát a labor eredmény teljesen jó lett... úgyhogy valószínű a doki el fog küldeni bőrgyógyászatra...aminek nagyon nem örülök, mert a héten már minden napra jutott valami... és teljesen feleslegesen találom a bőrgyógyászatot, mivel itt a gyakorikerdesek.hu-n is olvastam hogy a bőrgyógyász által felírt kencék semmit nem értek...


Mindenesetre ma este úgyse tudok mást csinálni, úgyhogy tesztelni fogom a szódabikarbónás megoldást és mindenképp megírom hogy segített-e.


Addig is összeszorított foggal, de valahogy ki kell bírni...

2010. jún. 16. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Én sem hittem benne,de már teljesen kész voltam:(((Úgyhogy úgy döntöttem kipróbálom,mert ártani nem árt,max.nem is használ,de azt mondom,hogy egy lemosás 90%-os javulást hozott az éjszaka!És még a mai napra is kitart valamennyire,mert most sem vakaródzom annyira ,meit eddig!Úgyhogy én ma este is csinálni fogom,az tuti!!!!Sok sikert Neked is!!!!
2010. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is teszteltem a szódabikarbónás dolgot nekem is jobb lett de nem 100 %, de csinálni fogom este is lefekvés előtt. :) Köszönöm a tanácsot tényleg nagyon hasznos!!!
2010. jún. 16. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Örülök,hogy tudtam segíteni!!!:)))Szép napot!!!!:)
2010. jún. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mégsem jött be, éjjel háromszor keltem fel újbóli zuhanyzás miatt, mert annyira viszkettem, ma elmentem korán reggel bőrgyógyászatra felírtak rázós ecsetelőt meg valami hűsítő kenőcsöt. Remélem valamelyik jót tesz, mert megőrülök szülésig. Azért köszönöm.
2010. jún. 17. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!