Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen hogyan tudnék...

37 hetesen hogyan tudnék kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
a párommal szeretnénk ma menni vhova de nem tudom mit csináljunk. Sétálni elmegyünk az tuti meg vacsizni. Mozi meg ilyesmire gondolok. Ti jártok még vhova?
2008. okt. 31. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a séta, mozi, vacsi. Szerintem ilyen idős terhesen már jobb nem kell. Én magamból indulok ki, nekem tökéletesen megfelelne ez a program egy ilyet még kibírnék. Én néha már alig bírom magam vonszolni, szóval több órás császkálás kirándulás már szóba sem jöhetne, de ha te bírod még az jó. Mi maximum egy fél órás sétát tudunk beiktatni, mert többet nem bírok.

38 hetes kismama.

2008. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok, de egy ilyen programmal én is beérném. Mi a múlt hét végén lekocsikáztunk a tengerhez (külföldön élünk), ott tettünk egy közepesen hosszú sétát, majd vissza, beültünk egy pizzériába és el is ment ezzel a nap. Nekem bőven elég volt, jól is éreztem magam. Jó három hete viszont megpróbálkoztunk egy városnézéssel és még a felénél sem jártunk, amikor behisztiztem (pedig amúgy nem vagyok hisztis, a strapát is jól bírom még terhesen is), ugyanis számomra már nem sok élvezet volt abban, hogy állandóan pisildét kell keresnem, ha nem kellett volna mennem, de láttam lehetőséget, akkor meg a férjem tuszakolt be, tekintve, hogy tudjam le, mert öt perc múlva, ha rám jön, akkor már nem lesz hol. Ezenkívül úgy éreztem, hogy mindenki direkt nekem jön és fellök. Enyhén antiszociális voltam.

Szóval részemről a séta, vacsi, mozi, esetleg egy kocsikázós vidéki látogatás jó ötlet, viszont zsúfolt belváros, vásárolgatás maga a pokol.

Érezzétek jól magatokat!

2008. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 39 hetes vagyok, jövő hét keddre vagyok kiírva, de még mindig jövök-megyek, sétálunk a párommal és találkozom a barátaimmal is ameddig tudok, kihasználom ezt a maradék néhány napot is :)

Annyit kértem tőlük, hogy ne kelljen tömegközlekednem, inkább ők jöjjenek a környékre és itt üljünk be valami füstmentes helyre, és szívesen megteszik, így ma is megyünk, sőt még a hétfőt is lehet, hogy megkockáztatom. :)

Egy csomóan csodálkoznak ezen, de én érzem, és nem kell félteni.

Azt viszont én is elmondhatom, hogy a napi fél-egy órás sétánál nem bírok többet, a városnézés és a vásárlás is felejtős, sőt! :)

Könnyű szülést mindenkinek!

2008. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár ez otthoni tevékenység, de én például most rákaptam a hangoskönyv hallgatására. Könyvtárból ölcsönzöm őket. Egy színész felolvassa a regényt. olyasmi kicsit mint a régi hangjátékok voltak a rádióban. Nagyon pihentető ahogy lehunyod a szemed és elképzeled amit hallasz!
2008. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!