Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az István kórházban van...

Az István kórházban van szülésfelkészítő tanfolyam? Ha van akkor mennyibe kerül? Vagy esetleg ez ingyenes? Meg lehet nézni a szülőszobákat?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés.Esetleg van e terhestorna is ugyanitt?Ha van akkor mennyibe kerül?A huszon egyedik héten járok és ideje lenne elkezdenem valamit,de sajna amiket nézegettem a neten az mind nagyon drága.
2010. jún. 16. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A szülésfelkészítő ingyenes, bárki részt vehet rajta.

Előzetes jelentkezés nem szükséges! 6 alkalomból áll egy turnus, bármikor be lehet kapcsolódni.


Tematika:



1.Jelentkezés. A kórház és szemléletünk bemutatása. A terhesség alatti változások. A méhen belüli élet. (Előadók: Bán Judit, Csűrös Erzsébet, Dr. Siklós Pál)

2.A szülés történései.(Előadó: Bán Judit)

3.Relaxáció. (Előadó: Bán Judit)

4.Filmvetítés. (Előadó: Bán Judit)

5.Fájdalomcsillapítás. (Előadó: Dr. Petik Dóra)

6.Babaápolás, szoptatás (előadó: Dr. Baksay Andrea)


Szülőszoba-látogatás minden szerdán az előadások után.


Egy alkalommal 6-8 pár (előbb azok akik terminus közeliek).


Helyszín: IX. ker. Bp. Nagyvárad tér 1. Kórház ebédlője.

Ideje: minden szerdán 15.00-tól



További információ a szülőszobán: 06-1/455-5736

2010. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Mindenképpen menni fogok. :)
2010. jún. 16. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhestorna is ingyenes, szerdán és pénteken van, az időpontokra már nem emlékszem, én télen jártam. A szülésfelkészítő meg tök jó, de időben kell érkezni, mert annyian vannak, hogy a végén nem jut ülőhely.
2010. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!