Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy érzelmileg...

Normális, hogy érzelmileg ennyire labilis vagyok?

Figyelt kérdés
Ma felhúztam magam egy apró dolgon és nem tudok megnyugodni. Azóta csak bőgök és nem tudom abbahagyni, kicsit stresszes is vagyok, mert holnap vizsgázok lehet hogy azért is van. De előfordult korábban is, hogy csak úgy rámjött. Mondták hogy ez ilyenkor normális, na de ennyire???? Veletek is volt ilyen? 35 hetes vagyok
2010. jún. 16. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szerintem normális.Ilyenkor úgy dolgoznak a hormonok, hogy olyan dolgokra is érzékenyen reagálsz, amit nem terhesen észre se vennél.De ne aggódj, a környezeted is tudja, hogy más ez az állapot, senki nem fog ferdén nézni rád emiatt.Nekem is volt, hogy olyan dologból csináltam ügyet, amit egyébként fel se vennék.Teljesen bele lovalltam magam, és sokáig sírtam egy kis hülyeség miatt.Próbálj megnyugodni!Bár nekem az a véleményem, hogy néha egy kis sírás belefér.Én legalábbis olyankor lepakolok a vállamról néhány kiló gondot képletesen értve, és megkönnyebbülök.Rajtam mindig segített, ha jól kibőgtem magam.De ne stresszelj, mert az már ártalmas, és a baba is megérzi.Nagyon éreznek már mindent.A múltkor pattant egyet az ásványvizes palack, és a kis pocaklakóm úgy "megijedt", hogy összerezzenés szerűt éreztem.
2010. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején voltam leginkább igy,de azért mostanában is előfordul töbször is.Főleg amióta még a frontok is bezavarnak.Mondjuk nálam azért is volt nagyon durva az eleje mert 11 év után a +teszt után azonnal letettem a cigit és hát engem egy darabig az is megviselt.Tegnap este pl néztem egy sorozatot amiben egy baba 1 hónaposan meghalt.Hát gondolhatod hogy fél órát bőgtem utánna.Szerintem ez a szülés után elmúlik.Szép babavárást.

21hkm

2010. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Ma én is bőgtem, mint a csacsi... apróságon. Szerintem az idő is okozza, meg ugye a hormonok. De hogy jót is említsek én még soha ekkorákat nem röhögtem, mint a terhességem alatt. Sokszor attól potyogtak a könnyeim.

33 hetes kismama

2010. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én problémám is ez, szerencsére a férjem megértő e téren, tudja, hogy hormonok okozzák. Viszont ami még inkább kínos, minden romantikus, megható, vagy csak heppy end- el végződő filmen, mesén sírva fakadok. De nem csak pár könny, komoly érzelmeken alapuló bőgésről van szó, győzőm abbahagyni. Olyan ciki, moziba el sem merek menni. :)
2010. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!