Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok ez az...

16 hetes terhes vagyok ez az ötödik terhességem tavaly sajnos volt egy rosszul sikerült Az a problémám hogy még nem érzem a baba mozgását ez baj lehet? Kezdjek aggódni vagy felesleges? Tapasztalatokat kérnék

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 18-20 hetesen szokták először érezni. Van aki még később.
2018. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha ez az ötödik terhességed és tavaly egy "rosszuil sikerult" akkor még mindig van 3, amihez viszonyíthatnál
2018. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy lemaradva, még bőven van helye, lehet csak 1-2 hét múlva fogod érezni.
2018. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet holnap v egy hét múlva már érzed őt, felesleges ezen aggódni. Én az elsőt 15 hetesen a másodikat 17-18 hetesen éreztem először.
2018. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat csak nagyon parás kismama vagyok az elözőnél mindenki mondta hogy baj hogy még nem mozog és a 20.héten tényleg baj lett
2018. jún. 18. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:

En hemadik babat varom, hetedik terhesseg (vetelesek miatt).

Az elso gyereket 18-19 hetesen ereztem, a masodikat mar 15 hetesen, most is arra szamitottam, hogy hasonloan lesz, mint masodik babaval.

Tevedtem, 19 hetes vagyok es nem egeszen egy hete ereztem eloszor, azota is csak ritkan es nagyon gyengen.

A gyereknek semmi baja (elvileg), de a mehlepenyem most a mellso falon van, allitolag az eleg sokat tomoit.

Raadasul nem is “kotelezo” a tobbedik gyereket hamarabb erezni, csak lehetseges, mert ugye tapasztalatbol mar a nagyon apro magzatmozgast is felismerjuk.

Elvileg.

De nem feltetlenul.

2018. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztaltam. Negyedik baba és 18 hét felé volt mozgás.
2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a 17-ik hétnél már éreztem. 26/F
2018. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!