Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek Anita pocaktartoja...

Akinek Anita pocaktartoja van/volt mennyire valt be? Meretvalasztasnal ott kell merni ahol tenylegesen fut az ov ugye? Nem a csipot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Méretet találomra vettem. Egészen nagy a tartomány ahol jó.

Nekem végül nem kellett.

Azért vettem, mert tudtam, hogy sokat kell állnom, és terhelésnek leszek kitéve, felújításban voltunk.


Viszont sosem fájt a derekam, a pocakot is tudom tartani izomból még most 40+1-hkm-ként is ( most már sajnos...mert. Jó lenne, ha megszületne)

Emiatt elfelejtettem használni is.


Csípő felett hordtam, már amikor felvettem, hogy tartsa a pocakot ( nekem magasan indul)

Egyébként lazább hasfallal, vagy szimplán nagyobb pocakkal nagyon hasznos tud lenni. ( engem kb 7 hós terhesnek néznek most is)


Miért szeretnél venni?

2018. jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui.: nekem az átlagővek csípőn futnak.. Ez kicsit feljebb
2018. jún. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!


Mert ez mar a 3. baba lesz es az elozo szules utan is eleg nehezen ment mar vissza a hasam, azt olvastam ahhoz is segit, nem szeretnek csikokat se, gondolom nagyobb lesz majd a hasam, mindkettonel a vege fele fajt a koldokom korul amin segitett a pocaktarto, de ami van nekem az nagyon kenyelmetlen igy gondoltam ez majd jo lehet, az Anitas dolgok jok szoktak lenni.


Es szules utani hasleszoritot vettel? Mert az is van de azt kaptam es fel se tudtam venni mert kicsi, amikor meg sikerult magamra pasziroznom az is nyomott meg szurt az anyaga vagy a merevito ami venne van, az sem volt kenyelmes.

2018. jún. 25. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!