Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alexa név megtetszett! Mennyir...

Alexa név megtetszett! Mennyire gyakori mostanában? Mi jut róla az eszedbe? Csak kíváncsi vagyok Elég nehezen találok nevet

Figyelt kérdés

Vagyis sok minden volt már hogy az lesz a győztes de valamiért meghallom megszeretem és elengedem..

Az Alexa egyike azoknak ami régóta úgymond benne ban a top 5-ben


2018. jún. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az Alexa jó, modern, de mégsem szokatlan, amiért mások leszólnának. Nekem nem tetszenek azok a nevek, amiket még sose hallottam. Nem értem miért divat extrém ritka neveket adni. Persze ma már nem lehet egy újszülött Margit, Mária vagy Irén, mert nem divat. De a vad névválasztástól meg feláll a szőr a hátamon. Az Alexa jó név!
2018. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az a véleményem, mint az elsőnek.

Nem is régies hangzású, de nem is szokatlan, idegen hangzású, nem is tucatnév. Jó!

2018. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, főleg Lexi becézéssel :)
2018. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem modern név, szép kislányt tàrsîtok hozzá!

És nem tucatnév,ami számomra fontos!

2018. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ismerek 2 felnőtt Alexát, és ők jutnak róla eszembe. Mindkettő aranyos, kedves személyiség :)
2018. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik. Egy vagány szép csaj képe villan be. Gyakori,de azért nem annyira,mint a Jázmin,Janka,Lili és társai.
2018. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most lett divatos. Lehet még nincs olyan sok, de 10-15 év múlva szerintem sokkal több lesz. Nekem is nagyon megtetszett! Szép
2018. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb egy fokkal az Alexandrától azért.

Nekem nem igazán tetszik.

2018. júl. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!