Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy van fogadot...

Létezik olyan hogy van fogadott orvosod és nem a magánrendelésre jársz, hanem a szakrendelésére?

Figyelt kérdés
Én megfogadtam a dokit, de az ő magánrendelése messzi van.Tehát csak a szakrend. marad,de itt ugye nem tud az ember pénzt nyomni a doki kezébe.Ennyierővel járhatnék akárkihez is.Vagy nem?
2010. jún. 17. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
oda jársz ahova akarsz. De szerintem ha már fogadtál orvost jobb ha végig odajársz hozzá. Csak jobb ha a szülésnél ott van egy ismerős arc, ráadásul egy olyan akiben már bízol, nem pedig egy idegen doki akit most látsz először. De te tudod.
2010. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez van.Fogadott orvosom,de mivel a magánrendelőjébe nem olyan korszerű az uh gép,ezért uh-okra az sztk-ba járok hozzá,és a terhesgondozásra is.Magánrendelőjébe csak akkor megyek ha valami baj van,meg méhszájvizsgálatra,ez eddig 2szer volt,most vagyok 32hetes.Az sztkb-ba az uh-kor pedig mindig előre megbeszéljük mikor menjek,ha odaértem,csak meg kell csörgetnem,és név szerint szólít is,5percnél többet sose vártam hogy behívjon.Én az sztk-ba szoktam neki pénzt adni,mivel odajárok hozzá inkább,nem a magánrendelőjébe,de fogadott dokim attól ugyanúgy.Nem minden alkalommal adok,de minden 2.-nál 5ezret borítékba.Nem csak én csinálom így,hanem sokan mások is.
2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második?

És ott az aszisztens előtt adod oda vagy hogy?

Nem akarok dokit váltani, csak így furcsa.

2010. jún. 17. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is furcsa volt,meg az is lesz,mert nem szeretem ezt a "módszert",de sajnos ez van,így van rá lehetőség,és mások is így csinálják.(megérdeklődtem.)Olyankor az uh-kor a dokim,meg a szonográfus nő vagy 2nő van bent,és igen,csak előtte/előttük tudom odadni,de ez nekik természetes,attól hogy nekem rossz,hozzá vannak szokva.
2010. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem szintén ugyanez van, aki nekem a fogadott dokim, annak nincs is magánrendelése, viszont én nagyon megbízom benne. Úgyhogy mindig mondja mikor menjek, és megcsörgetem amikor ott vagyok a folyosón, és ő 5 percen belül behív soron kívül. Én m inden alkalommal 5000 ft-ot adok neki, valamikor sikerül ügyesen hogy senki sem látja, de van hogy látják az aszisztensek. Szerintem ők megszokták ezt. Amúgy kipróbálás végett elmentem a terhesség elején egy másik dokit kipróbálni, akinek fullos magánrendelője van 4d -s géppel.16 órára kaptam időpontot, és 17.30-ra jutottam be hozzá(hát gondoltam nekem erre nem lesz idegzetem minden alkalommal)
2010. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nalam is ez volt a helyzet. Fogadott doki volt, de sohasem a maganrendelojebe mentem, hanem a korhazba, amikor ugyeletben volt. Eleve o hivott igy. Ott egy fillert nem fogadott el tolem, tb-re ment az egesz. Ajandekot vittem neki (bort, csokit).

Csak a szulesert kapott halapenzt, de azt sem mondta, hogy mennyit ker, annyit adtunk, amennyit gondoltunk.

Hozzatartozik hogy sok gondja nem volt velem, 28 hetesen kezdtem hozza jarni, volt szuleszno ismerosom, igy az idopontokat mindig a szulesznovel egyeztettem, meg szulni is akkor sikerult, amikor a doki epp ugyeletben volt. Altalaban 5 perces talalkozoink voltak, mert problemamentes voltam es a szulest is ket ora alatt letudtuk.

2010. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én is így csinálom, mint az előttem leírtak. Magánrendelőbe alkalmanként 7 ezret ott hagyok, viszont sztk.-ba, ahol dolgozik semmit nem adok. Igaz, még csak 12 hetes vagyok, így biztos 2-3 alklmanta adni fogok neki pénzt, mert nagyon lelkiismeretes doki. Most is telefonon megbeszéltük,h. kedden 11-re vár a kórházban.(ez ugye elég rossz a többi nőnek,h. a doki csipogásra lelép egy egy fizetős betege miatt) Amúgy elég elfoglalt doki, feszt műt, szül így sokat kell néha rá várnom. De megéri, mert ha velem van, csak velem fglalkozik,és alaposan megviszgál.
2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim sosem mondja mikor menyjek, majd mikor mennem kell menyjek.Még a telefonszámát sem adta meg eddig.Pedig már a 28 hétbe járunk.
2010. jún. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!