Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vártatok egymásra a...

Mennyit vártatok egymásra a pároddal, mikor egyikőtökben már megérett, hogy szülővé válna de a másik még halasztotta?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerre született meg a döntés mindkettőtökben?
2018. júl. 7. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos vártam egy 3-4 évet, de főleg az esküvőnk után szerettem volna már nagyon babát. Párom kijelentette, hogy előbb lakást kell venni. Megvettük, most meg nem jön a baba. Bejött, amitől tartottam, hogy lassan kifutok az időből.. 32n
2018. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nàlunk szerencsére egyszerre fogalmazódott meg. Én mondtam, hogy szeretnék ő pedig örült neki.
2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyébként is fiatalok voltunk, ráadásul én másfél évvel idősebb vagyok a férjemnél. Kb. másfél év volt, mikor én már éreztem, hogy tőlem jöhetne, ő meg még nem akarta. De megértettem, nem volt ebből gond, húszas éveim közepén voltam, baromira ráértem. Én 27 voltam, ő majdnem 26, mikor megszületett a kislányunk. Most a második babánál fél évig volt az, hogy tőlem már jöhetne, ő még várna, de most se siettem, mondtam, hogy oké, szóljon, ha úgy érzi. 3,5 év lesz a gyerkőcök között így, én 30, ő 29 lesz a pici születésekor.
2018. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

A férjemben előbb született meg a gondolat, valszeg a korkülönbség miatt is.

Én most 24, ő 34.

De kezdettől fogva beszéltünk a dologról, csak ő jobban akarta mindig is

Ő már idén mindenképp akart, én ódzkodtam, inkább szerintem csak ilyen "mi lesz velem" típusú para, nyilván azért a terhesség maga a nőkre ró nagyobb terhet.

Szóval engem inkább a para tartott vissza.


De mostmár megbékéltem mindennel :)


10 hetes kismama

2018. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évvel hamarabb már szerettem volna babát, mint ahogy a férjemben megérett a dolog. De nem piszkáltam, nem eröltettem mert annak nem láttam értelmét. Tudtam, hogy szeretne ő is gyereket de később. Aztán mikor már ő is akarta, 4 évet vártunk mire összejött az első. Emiatt ő bánkódott, hogy hamarabb kellett volna elkezdeni mégis a próbálkozást. Én végül is nem bánom, hogy csak 30 évesen szültem. Szerencsére a második baba pár hónap alatt sikerült. :)
2018. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk a 3. babánál volt ,hogy én nem akartam a férjem nagyon .1 év volt mire én is rászántam magam és elsőre össze is jött😊😊
2018. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam a páromnak, (mostmár a férjem) hogy szeretnék babát. Akkor már 3 éve együtt voltunk. Erre, ő azt mondta, rendben. :) Onnanstól nem védekeztünk, szeretkeztünk amikor kedvünk volt, de nem jött a baba. Mihelyst direktbe ovukor együtt voltunk (ovuteszttel néztem, addig soha) azonnal megfogant a kisfiunk.
2018. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Esküvő után szerettük volna egyből mindketten, de csak rá 10 hónappal sikerült.

Most a 2.babát ő már hamarabb szerette volna, mint én, de ahogy bennem is megérett a kistesó gondolata arra 5 hónapra sikerült is.

2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy lesz gyerekem, mert gyerek “kell”, talán sose gondoltam rá igazán. A Férjem mindenben lassan haladt. 1 év után mondta, hogy szeretlek, az összeköltözés még erre 3 évre történt. Nagyon sok “csaja” volt, de komoly kapcsolata egy se, nem az az érzelgős típus. 8 éve voltunk együtt amikor egy nap mondta, hogy mi lenne, ha a mostani fogamzásgátló levél lenne az utolsó, amit beszednék, örömmel mondtam igent. Innentől bepörögtek az események:). 2 hét múlva elvitt meglepetésből külföldre, megkérte a kezem, majd 2 hétre rá kiderült, hogy megfogant a kislányunk, aki most 1,5 éves és 27 hetes kismama vagyok:). Tegnap voltunk 10 éve együtt. Még 1-2 gyereket tervezünk. Igazából mivel mindig is lassan haladtunk én sose gondoltam rá, hogy mikor lesz gyerekünk, a barátnőim már mindig mondták, hogy meddig húzza még a Férejm az időt a nagyobb lépésekkel. Nindig mondtam, hogy minden rendben, hova siessünk:)?! Így maximálisan megismertük egymást, nincs meglepetés és nemcsak egy pár vagyunk, hanem legjobb barátok is.


31/N, 31/F

2018. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi eleve úgy ismertük meg egymást, hogy már mindkettőnkben volt igény a családra. Ez hamar ki is derült. Én 29, ő 34 volt akkor.

Hamar összeköltöztünk, és aztán könnyen el is dőlt, hogy egymással közösen szeretnénk családot alapítani.

2018. júl. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!