Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek már terhesség...

Ha valakinek már terhesség előtt magas volt a vérnyomása, tényleg be kell feküdnie a kórházba, már a szülés előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez orvos függő.

Egyik barátnőmnek nagyon magas vérnyomása van, és volt is mindig, mégsem kellett 1 perccel sem előbb befeküdnie.

2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon kell figyelni a toxémia miatt. egy ismerősnek magas volt a vérnyomása, gyakran járt be a kórházba, 1 hétre be is feküdt, aztán egyik alkalommal haza se engedték, sürgősségi császárt hajottak végre rajta. Ne félj a kórháztól, segíteni akarnak, hogy nehogy baj legyen.
2010. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom igen, 2 ismerősöm is így volt, és egyiküknek 12 hét után be kellett feküdnie, és végig bennt volt, a másikuk pedig kb a 25 héttől...


Jobb ha bennt vagy, ott nyugodtabb, pihensz, nem idegeled magad, és ha gond van egyből tudnak segíteni...


Jó egészséget!

2010. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhességi vérnyomás veszélyes lehet a magzatra és rád nézve is. Ha az orvosok úgy döntenek, jobb ha bent fekszel. Örülj neki ha foglalkoznak veled és vigyáznak rád, legalább úgy nem történhet nagy baj! Nyilván nehéz, rám ez vár a következő terhességnél.... rengeteg kórház és vizsgálat, mert az első babát hasonló okból elvesztettük. Hidd el megéri!!! Kitartás
2010. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!