Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is borotválját...

Terhesség alatt is borotváljátok a fanszőrzetet?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig borotváltam, általában teljesen, de most 33 hetes terhesen nem tudom,esetleg tükörrel,de nem tudom,hogy ilyenkor kell-e, fontos-e? Mindig arra gondolok,hogy hátha hülyének néz a doki a szőr miatt. A szülésre majd valahogyan megoldom,de szerintetek ez égő ilyenkor?
2010. jún. 19. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Véleményem szerint nem égő,ha neked már gondot okoz, és nem zavar akkor nem kell mindenáron borotválni.Ettől még lehetsz higiénikus.Én nem tudom elviselni, valahogy zavar, igy igaz elég nehézkesen, tükörből de megoldom a borotválkozást.De a dokit nem ez érdekli a vizsgálat során.

34 hetes km.

2010. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A dokit abszolút nem érdekli.


A fanszőrzet borotválása viszonylag új divat az emberiség történetében, neked meg nem kell ész nélkül követni a divatot. Csináld úgy, ahogy neked jó.

2010. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de csak fazonra.Terhességem előtt is így volt.Nekem nem tetszik csupaszon, olyan kislányos!Most 26 hetesek vagyunk, és már nem látom a dolgokat.A hasamat meg nem tudom behúzni, és nem is akarom.Most még megoldom valahogy, de később a férjem fogja szedni. Már meg is beszéltem vele.A szülés előtt szeretném, ha itthon lenne leszedve.Olyan fura lenne, ha egy idegen borotválgatna..De nem égő a szőr az orvos előtt.Őt egyáltalán nem érdekli, szerintem rá se néz.Meg látott már mindent.Sokkal fontosabb, hogy ápolt vagy, és tiszta.
2010. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 2 évtizede fazonra nyírom a szőrömet.El sem tudnám képzelni,hogy dzsungellé nőljön.Most vagyok a 39.héten és tükörrel kb 5 perc alatt fazonra nyírom.Igaz kicsit már nehézkes,de hetente egyszer megcsinálom,ha itt az idő akkor már ne kelljen vele foglalkoznom.Amúgy az előző gyerkőcömnél is így csináltam.

Amúgy a doki nem fog hülyének nézni emiatt.Mindenki maga döntse el,hogy hogyan megfelelő neki.Ahogy neked jólesik!

2010. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt mindig teljesen leszedtem, de ha dokihoz mentem, akkor csak fazonra nyírtam. Most terhesen azt csinálom, hogy mindig fazonra nyírom ha megyek, és orvosi vizsgálat után leszedem az egészet, hogy következő alkalomra ne legyen olyan hosszú.

Nekünk van egy tükrös ajtónk az elé szoktam beülni elég vicces pózban és úgy "könnyedén" le tudom szedni. Párom segítségét egyszer vettem igénybe, de nagyon kellemetlen volt. Most mondanám könnyelműen hogy ne foglalkozz vele, de én is mindig tanakodok magamban hogy mi legyen. Egy dolog bizonyos, a dokid nem a szeretőd hogy tetszél neki, egy betege vagy. Én egyszer így neten rákérdeztem egy nődokitól hogy mi a nőgyógyászok véleménye a teljes vagy részleges szőrtelenítésről... a véleményt nem mondta meg csak azt hogy nyugodtan csináljam úgy ahogy akarom. A lényeg szerintem az hogy mindig ápolt legyen az ember, ráadásul arra a pár percre igazán teljesen mindegy. Én mindig szétparáztam az agyam a terhesség elején hogy úristen milyenre vágjam... aztán szenvedtem vele egy csomót, és aztán mindig rájöttem hogy nem ér ennyit az egész. :D Szóval úgy csináld ahogy jól esik, mert a világon rajtad kívül senkit sem érdekel. :D Úgyhogy nem égő!!! :D

2010. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen leborotválom, és zavarna, ha lenne ott nagyobb szőr. :) Ha már akkora lesz a hasam, hogy nem fog menni, meg fogom kérni a férjemet, hogy segítsen. Profi a témában, már gyakorolta. :)
2010. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,senkit nem zavar,ha marad ott valami.

Mondjuk nekem iszonyat nagy pocim volt,könnyebb lett volna gurulnom,mint sétálnom:D de borotváltam végig. nekem a párom segített:D kifejezetten élvezte:D a szülés nekem hamarabb történt,mint amikorra ki voltam írva,de előtte két nappal párom megborotvált. jó is volt,mert utána a folyosón egy csaj lehajolt,hát kilátszott mindene,mit ne mondjak,elég cafrangosan nézett ki. még szülés előtt állt, aztán megkaptam szobatársnak. na akkor mondta,hogy neki lecsapták a dokik,és hát elég durván.

2010. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én addig borotváltam mint te, aztán a hasamtól már nem tudtam. Szülni is így mentem, engem nem is érdekelt mert tudom hogy nem azt nézi az orvos, ha meg azt az ő baja :)) Én ezen abszolút nem agyaltam.
2010. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én eddig csak fazont igazítottam, mert a férjem nem szereti kopaszon:-), de a 30 hét óta lecsupaszítottam magam teljesen, mert a kórházban ahol majd szülök, így is, úgy is leszedik, tehát ne ott kellejen ezzel tökölni, meg talán higiénikusabb is.


Minden jót!

2010. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még csak 12 hetes múlottam, nekem mindig teljesen le volt borotválva. Beszélgettem is a férjemmel, hogy nagy hassal biztos nehezen megy majd. Ő már felajánlotta nagy örömmel magától, hogy majd ő megcsinálja, ha nekem már nehezen megy.
2010. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!