Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Innygyulladásra van-e valami...

Innygyulladásra van-e valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 15 hetes babás. Tegnap nagyon begyulladt az innyem, ami volt már többször is a 15 hét alatt. Elvileg ez is egy tünete az áldott állapotnak. Eddig vodkával öblögettem, így fertőtlenítettem, de most már az sem hat. Tudtok-e valami jó megoldást? Már nagyon fáj :( Enni is alig bírok :(
2010. jún. 19. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne öblögess tovább vodkával, mert:

1., Lehet, hogy már az marta szét a nyálkahártyát, meg az ínyedet

2., Az alkohol simán felszívódik a száj nyálkahártyáján, nem hiszem, hogy jót teszel vele a bébinek. :-)


Nekem a Sensodyne sensitiv fogrém(jó drága), és szintem bármilyen szájvíz.

Ja, és a lényeg, hogy evés, ivás után, még ha csak üdítőt ittál is, azonnal fogmosás.

most azonnal nem fogod tudni elmúlasztani, de a kamillás öblögetés biztos nyugtatja...


Jobbulást!

2010. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!