Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt Angliaban sajnos nekem az...

Itt Angliaban sajnos nekem az orvos csak 6.-an csinalja meg az elso ultrahangot, akkor leszek pontosan harom honapos terhes. Ha pl. a baba nem elne akkor vereznek?

Figyelt kérdés
Ha vettek vert es vizeletet amit eloszor kivizsgaltak,majd utanna kuldtek papirt hogy 6-dikan menjek ultrhangra.Abbol allapitottak meg hogy tenyleg terhes vagyok e?
2008. nov. 2. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg itt is a 12. héten van az első uh..Előtte szokott lenni korai uh ahol megállapítják,hogy él-e az embryo...nem értem ott miért nem.

Nem minden esetben lenne vérzés, de többnyire az elhalt magzatot a szervezeted jelezné, mert ha egy magzat nem él, akkor bomlásnak indul és mérgezi a szervezetedet, így az megpróbálja kilökni, de mondjuk 100 esetből 70-nél semmi sem utal a magzat elhalására.

Reméljük nem fordul elő veled ilyesmi..ne idegeskedj, ha pedig erősebb görcsöd van, vagy darabos vérzés fordulna elő, akkor mindenképp menj kórházi ügyeletre, és szólj hogy terhes vagy!

2008. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!En Londonban elek es az elso uh nyolc hetesen volt,a masodik 12hetesen.Ha barmi rossz erzesed van a terhesseged alatt,menj a surgossegire es mond azt,hogy egy kicsit vereztel.Kedzgetni fognak,hogy milyen verzesed volt,hogy erezted magad ect.egybol fognak uh-t csinalni csak azert,hogy neked meglegyen a piece of mind erzesed,na meg azert mert felnek a nemtorodomseg kovetkezmenyeirol valamint a verzest azert itt iseleg komolyan kezelik a kismamaknal.Fontos,hogy minden olyan dologrol beszelj az atanetal konzultaciokanl ill.a GP-del vagy a midwifoddal ami teged aggaszt.Semmi infot ne tarts vissz,mert akkor ok nem csinalnak meg vizsgalatokat feleslegesen,csak ha szukseg van ra.A terhessegem alatt ezt megcsinaltam egyszer.Addig amig a baba nem mozgott szornyen aggodtam,hogy minden rendben van-e ott bent vele.Szerencsere minden ok most nyolc hetes a kicsike.

Itt kint vigyazz magadra es boldog baba varast kivanok.

2008. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!