Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után meddig van...

Császár után meddig van haszna a hasleszorítónak?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes használni ? A sebem miatt nem sokat mertem az elején . Mar 6 hét letelt. Még hasznos vagy mar felesleges? +15 kgt hiztam a terhesseg alatt,vizesedtem nagyon , a 6 het alatt lement mar 14 kg .
2018. aug. 7. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom volt (1 sima, 1 ikerterhesség), egy percig nem használtam, az orvosom szerint nem tesz jót a hasfalnak. Gyorsabban regenerálódik, ha "dolgoznia" kell. Semmi baja a hasamnak.
2018. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vettem de nem hasznaltam, kenyelmetlen es anelkul is lement a mehem mert ugye adnak mehosszehuzot, a hasam nem siettettem, nehogy lógjon kesobb. Most olyan is , mint volt, lapos es egesz feszes :)

5honapja szultem

2018. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hétig. Bán én most nem szültem, hanem kivették a méhem. Azt mondta a doki 6 hétig hordjak (én szorítós bugyit hordtam). Utána viszont ne, mert akkor már kell a hasizom. Császár után is így tettem amúgy, de az már régen volt.
2018. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!