Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok...

20 hetes kismamák hogy vagytok? Nekem még mindig megvannak a tüneteim, és szinte egész nap aludnék. Ti hogy bírjátok ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia en meg csak 8 hetes vagyok. De ez a meleg kegyetlen egesznap enis aludnek semmihez nincs erom. Sot hozza teszem ebbe a melegbe meg a megjon erzes is elojott :/
2018. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd el alszok, szúrkál a hasam aljába. Már vège lehetne ennek a hősègnek.
2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok ez lemaradt: 13 hetes vagyok
2018. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok.

Viszonylag jól bírom, csak visszajött a hányinger, rossz szàjíz és nem bírok enni + kevesebbet mozog a babám, így egy kicsit aggódom (mocorog, szóval nagy baj nem lehet, csak szerintem neki is melege van és ilyenkor napközben csendesebb)

2018. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok. Ezt a meleget rémesen élem meg. Panel lakás, légkondi nélkül. Nem szereltettük be tavaly mikor beköltöztünk, mert tudtuk, hogy max egy, esetleg két nyarat lakunk majd itt. Úgyis sokat dolgozunk, nem kell ide légkondi.

Igen ám de akkor még nem tudtuk, hogy ezen a nyáron már lesz egy albérlő a méhemben...:) Ráadásul a 16. hét óta nem is dolgozhatok. Szóval ez a pokol.. hetedik bugyra.


Sokat járok a szüleim nyakára. Ott jó idő van :D


Ezt leszámítva egész jól vagyok. Lehajolni, leguggolni már nem nagyon szeretek (van egy hasfal felé növő miómám, szerintem az nehezíti ennyire). Következésképpen olyan lyukaskezű lettem, mint még soha. Csak hogy hajolgathassak... :D De a párom annyira cuki, hozott nekem ilyen óriás csipeszt...tudjátok, amit ilyen egészségügyi boltokban lehet kapni. :D


Az alvás kicsit nehézkes, nem csak a meleg miatt, hanem mert már nem tudok olyan hipp-hopp átfordulni. Lassan kész logisztikai hadművelet, pedig még nincs is nagy hasam. De valahogy mégis nehéz.

2018. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!