Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítsetek, kicsit meg vagyok ijedve. A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, ebből nagyjából másfél hónapja élünk szexuális életet. Mindig gumióvszerrel védekezünk és még egyszer sem szakadt ki, viszont a legelején óvszer nélkül szokta betenni, mert mégis jobb érzés, nődokihoz pedig még nem jutottam el a munkám miatt (péntekre tervezem). Mindig figyelünk arra, hogy ez csak úgy történjen, a előtte megmosta és vizeletet is ürített, valamint csak a legelső menetben. Ennek ellenére pár napja nem vagyok túl jól, a gyomrom ég, néha hányinger is rámtör. Igazából tegnap kellett volna megjönnie, de még soha sem késett (szabályos 25-27 napos ciklusaim vannak). Viszont nagyjából két hete volt egy felfázásom, amit Walurinal-lal kezeltem ki. Emellett (még a gyomorfájás miatt írom) 3 napja szülinapoztunk és bár nem szoktam inni, most egy kicsi lecsúszott, ez lehet-e még annak a tünete. Nagyon remélem, hogy nem terhesség, mert most a legrosszabbkor jönne... Kérlek segítsetek és nem kioktatást kérek :) Előre is köszönöm mindenkinek.

2018. aug. 14. 02:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ehhez szeretném hozzátenni, hogy tesztet tervezek venni, de nem tudom, mikortól jelezné, ugyanis a múlt hét kivételével előtte napi szinten voltunk együtt.
2018. aug. 14. 02:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha késik, akkor lehet tesztelni.
2018. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! Ha késik, nagy valószínűséggel már ki fogja mutatni. De ha nagyon aggódsz, menj el egy vérvételre!
2018. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra, hogy terhes legyél van esély, hiszen az elején betevésnél is lehet az előváladák spermium. De ez az esély azért elég minimális. A terhességi tünetek szerintem még kicsit koraiak. De igazából tényleg csak a teszt tud biztos választ adni. Egy napos késés az mág nem késés, de 2-3 napos késésnél reggeli vizeletből már elég biztosat mond a teszt.
2018. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2018. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!