Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még van remény arra,...

Ugye még van remény arra, hogy szülés után kisebbek lesznek a melleim mint terhesség elött?

Figyelt kérdés
alapból nagy melleim voltak (70-75D), most 75E-nél tartok mert vékony testalkatú vagyok de már nem találok magamra melltartót ilyen méretben! 27 hetes vagyok, semmire szinte nem híztam, a mellem ès a hasam lett nagyobb. Félek, hogy ilyen nagy marad, a gerincem már a végét járja. Kérlek nyugtassatok meg, nem akarok plasztikáztatni ha nem muszáj...
2010. jún. 20. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudlak megnyugtatni. 75 D volt a méretem, ez felment nekem 80F-G-re fazontól függően. Már több mint egy éve nem szoptatok, de még mindig ennyi.:-( én is el vagyok keseredve, nekem ugyan nem fáj a hátam, de normális melltartót nem találok, még mindig a szoptatósakat hordom. Most újra terhes vagyok, remélem nem nő még jobban, az már katasztrófa lenne.

Remélem kapsz pozitív válaszokat is!

2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jajj szegény:( ezek szerint te is küzdesz ezzel a problémával. Csak nem lesz nagyobb... A ruházkodás is nehezebb? Mert nekem azzal is vannak bajaim..
2010. jún. 20. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne is mondd...ami jól áll az ritka, amibe meg beleférnek a melleim az úgy néz ki, hogy nem vagyok hajlandó magamra venni. Lényegében vadászom a V kivágású felsőket. Szülés utáni ruháim alig vannak, ami régen jó volt már rég nem az, most meg csak lepleket találnék magamra, na de könyörgöm, mindig csinosan öltöztem..:-( ráadásul nekem nem szép formásaka melleim, így még ha van is méretemben melltartó akkor meg azon csodálkozok, hogy mit képzelnek, ekkora ciciknek nincs súlya amit tartani kéne?

Első voltam megint..

2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 80 F-ből lett még nagyobb, 80 G és a szoptatás után is ekkora maradt. Most terhes vagyok, ha a szoptatáskor megint nő, hát nem tudom mit csinálok :(

A gerincem nekem is totálkáros, sajna tényleg rosszul viseli a hát ezut a súlyt.

2010. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én mellem is, 14! éves koromtól 80/D. A hátam mint egy kérdőjel, most 12 hetes vagyok, de a melleim, a D-s melltartóba már alig alig férnek el.:( Szóval tuti, csak rosszabb lesz. PErsze sorra kapom a megjegyzéseket,h. tuti szilion a mellem, és biztos 15-6 évesen már az volt.:( Engem mindig is zavart a méretem, bár nem szégyelltem sosem. De tuti,ha óriásak maradnak a melleim szüélés után, megműttetem!

A múltkor egy nagy ruha üzletben, ahol van 6 fehérnemű üzlet is, abból csak 2 helyen volt D kosaras melltartó. Az egtyikbe csak egy fajta, az a tök egyszerű, egy színű, semmitmondó, szivacstalan melltartó, a másikba meg csak szivacsosba lehetett kapni. Ott találtam szépet, meg jót, de már az is kicsi.

Ha lehetne 3 kívánságom, az egyik az lenne,h. szép formás, kisebb melleim legyenek.

Ez olyan borzasztó,h. akinek kicsivan nagyot akar, akinek nagy van, kicsit akar.

2010. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint..Lányok a szoptatós és kismama melltartókban érdemes megnézni az Anita márkát, én is azokat hordom, vannak szépek hatalmas kosárral! Drága, de jó, van amit már több mint két éve hordok és még mindig szép, ha kivillan akár dokinál nem kell szégyelleni!
2010. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát itt a kivétel! Nekem 75B volt terhesség előtt, szoptatás alatt 80B, most meg inkább 75A. Minden melltartóm lötyög rajtam...
2010. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csajok, akkor én kilógok a sorból. terheség előtt 95B. most 95c vagy 100B de van hogy 105-ös kell. :-O én mondjuk híztam, de nagyon remélem hogy sikerül visszafogynom és a cicim is lentebb megy.
2010. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kisebb lesz, akkor sem biztos, hogy orulni fogsz. Ugyanis szoptatas alatt, utan ha kisebb lesz a mell, az annak koszonheto, hogy sorvad a mirigyallomany. A bor nem huzodik annyira vissza. Kiurult tejeszacsi. Tudom, nekem igy tortent.
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!