Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfàzàs? 10 hetes terhes...

Felfàzàs? 10 hetes terhes vagyok és pisi után enyhén véres volt a papír

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok és az előbb pisi után enyhén véres inkább színes volt a papír. Szerintem nem hüvelyi hanem hugycsőből jött mert a tisztasági betét tiszta. Nem kérek ki oktatàst csak egy választ. Lehet felfàzàs? Ha nem huvelyből jön akkor lehet nem? Ha felfàzàs akkor rá ér holnap a korhetihez menni vagy ma szaladjunk a kórházba?
2018. szept. 9. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a kórházba menjetek, a nőgyógyász ott meg tudja állapítani, honnan jön a vérzés.
2018. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudhatod, honnan jött. Attól, hogy törlésnél észlelted először, még bőven lehet hüvelyi eredetű, sőt, valószínűbb, mert azért a vérzés szintű húgyúti fertőzésnek lenne más tünete is. Ügyeletre mennék a helyedben.
2018. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem ijesztgetésből, de nálam pont így kezdődött a vetélés... Én nem várnék, mennék az ügyeletre azonnal
2018. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Felfázás lehet, keresd fel a házi orvosod

mert kezeletlen hólyaggyulladás vetélèshez is vezethet!

5. héten velem is ez volt, bár én azt hittem hüvelyi vérzés, bementem a nőgyógyászati ügyeletre és ott mondta az orvos,hogy hólyaghurutom van

kaptam antibiotikumot és már másnap minden oké volt :)

2018. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem így kezdődött a vetélés, konkrétan 3 hete halott volt bennem a magzat. Menj ügyeletre, reméljük nem lesz semmi baj.
2018. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Még a kórházban is nehezen állapítják meg, honnan jött a vér, de te laikusan ezt már tudod, ehhez a részhez nem szólnék hozzá. A cinikussághoz sem. Viszont mennék a kórházba.
2018. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Azonnal menni kell orvoshoz, lehet, hogy felfázás (nem mintha akkor oké lenne, ha már vér jön), lehet, hogy a hüvelyfalad sérült meg, lehet, hogy a méhedből jön. Nem mindegy.
2018. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Vetélésem kezdődött nekem is pisilés utáni törlésnél pöttynyi vérrel, pedig 23. hetes voltam élő, mozgó magzattal. Felszálló, tünet nélküli fertőzés okozta a vetélést egészséges, már majdnem életképes magzattal. Semmilyen hüvely környéki vérzést nem szabad félvállról venni terhesen. Lehet ártalmatlan dolog is, meg nagy baj is, lásson orvos!
2018. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vetélés kezdődött így... kórhàz
2018. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas a pisilés akkor lehet akér felfázás is. Nekem amúgy egy méhszáj polip okozott ilyent. DE! És ez a legfontosabb, terhesség alatt a vérzés sok dolgot jelenthet és a legjobb ha egy orvos mondja meg, hogy nálad mi okozta. Úgyhogy irány a dokid vagy az ügyelet! Inkább parázz 3x feleslegesen, mint ne járj utána valami olyannak ami orvosolható.
2018. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!