Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most mitől lehet? Hogy...

Ez most mitől lehet? Hogy tegnap jól felfújt a babfőzelék, vagy nő a pocim, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Tegnap ettem babot, nagyon szeretem, soha nem volt vele bajom, de utána úgy mozogtak a beleim, hogy jó formán nem tudtam megkülönbötetni a baba mozgásától...22+4 hetes vagyok.Gondoltam reggelre elmúlik, de még minidg fáj a gyomrom....A másik, hogy szurkál is kicsit a hasam, na nem mindig csak ha megyek néha,állok, meg van egy két olyan "görcs" szerűség amire múltkor azt mondta a védőnő, hogy azért van mert nő a pocim, nyúlik a méhem vagy a szalagok vagy mi.olvastam már, hogy a szrkálás is a növés miatt lehet...De nincs extra folyásom, meg a babuci is mocorog, és ha ülök, akkor nem is szúr a hasam, csak a közérzetem rossz, az meg gondolom a tegnapi kajától van.Szerintetek?Jaj nagyon aggódósnak tűnhet amit írtam, pedig igyekszem nem aggódni...csak első baba és még nincs ilyen téren túl sok tapasztalatom...
2010. jún. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bab lehet a ludas,én kukoricával jártam így!:D
2010. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is arra tippelek, mert a babuci tényleg olyan aktív, mint eddig....én viszont mindjárt hányok....ja és a székletem sem normális, szóval lehet attól is fáj a hasam....de ki gondolta volna hogy ami eddig nem okozott gondot, az most így tacsra tesz...?
2010. jún. 23. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem tuti a bab! terhesség alatt nem is igazán ajánlott babot enni, mert ilyenkor sokkal jobban feltud fújni, meg a poci miatt rosszabb érzés lehet. Én nagy ívben kerülöm a babot, mert tudom, hogy amúgy is nagyon feltud fújni, nem hogy így babásan :-D biztos nincs semmi baj, csak ezekkel a puffasztó dolgokkal óvatosan kell bánni ilyenkor :-)

24h km

2010. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi...ezentúl nagyon figyelek, nem gondoltam volna.Mondjuk mikor még nem voltam babás akkor nem fújt fel...na mind1,biztos jobban leszek:)
2010. jún. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!