Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátfájdalom/derékfájdalom már...

Hátfájdalom/derékfájdalom már a 22dik héttől?

Figyelt kérdés

Napok óta fáj az egész hátam, fekve elsősorban.

Ha állok hosszabb ideig akkor a derekam.

Még kicsi a hasam, és 3kg híztam eddig. Átlagos a testalkatom.

Másoknál is jelentkezett ilyen korán? Vagy ilyenkor már ez normális? Mit tudok csinálni hogy jobb legyen?


2018. okt. 4. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A másodikkal vagyok 21 hetes, nekem is leszakad a derekam. Mondjuk én emelgetem a 10 hónapost, gondolom, ez is közrejátszik a dologban, vele anno sosem fájt semmim. Nem híztam egy grammot sem, a hasam viszont nekem jó nagy már.
2018. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a derekam az első terhességemnél, ülő munkát végeztem, meg amúgy is derékfájós vagyok. A 18. hét körül kezdődött, nekem akkor jobb volt állni, hátamat falnak támasztva. Emlékszem a 18 hetes uh-on így várakoztam, többen is át akarták adni a helyüket, hogy üljek le, de mondtam, hogy jobb így. Csináltam kifejezetten erre a problémára alkalmazott kismamatornát, jobb lett utána. Már nem tudom, hogy mikor múlt el, talán mikor a testem hozzáazokott a terheléshez.

A második terhességemnél nem volt ilyen gond, csak akkor fájt, ha huzamosabb ideig kellett egyhelyben állnom, de akkor a hasam alja is fájt. Amint lehetőségem volt, leültem, vagy járkáltam egy kicsit.

2018. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kismama tornát kiprobálom ami kifejezetten erre van, hátha segít!😊
2018. okt. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!