Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pécsi nőgyógyászról, Dr...

A pécsi nőgyógyászról, Dr Michelisz-ről (SZTK rendelő) mit kell tudni? Járt nála valaki terhesen úgy hogy körzetileg hozzá tartozott?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála voltam már kétszer ultrahangon és pont ma ő értékelte az NST-t. Nekem nem szimpatikus, eddig minden alkalommal valamelyik orvos kollégáját szapulta. Mindenkinek van véleménye, de engem zavart, hogy a kezelő orvosomat is lehordta. Mint orvos nem ismerem, ez csak a szubjektív véleményem.

Üdv: 36 hetes

2008. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem lepődtem meg a válaszon amit írtál,én is jártam nála már 2x, 1x UH-n,1x vizsgálaton a védőnőmmel...Köszönni nem tud és olyan durva a keze mint a lónak a hátsó lába!Abszolút nincs benne semmi emberi érzés! Én sajnos hozzá tartozom körzetlieg,de most,éppen ma megyek egy másikhoz! Hartmann dr-hoz a megyeibe,őróla viszont csak jókat hallottam,viszont nem tudom,hogy ma bekerülök-e hozzá,ugyanis 2 héttel ezelőtt szintén időpontra mentem hozzá,állami rendelésére és 4 óra várakozás után közölték a várakozókkal,hogy elment szülésre és hogy már vissza sem jön...Érdekes volt és csalódtam...Na talán ma találkozom is vele:)
2008. nov. 7. 08:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Várom a további tapasztalatokat Michelisszel kapcsolatban...
2008. nov. 7. 08:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már nem aktuális a kérdés, de azért leírom a tapasztalatom, hátha okul belőle máős is...

Durva, bunkó, semmi emberség nincs benne.2x hozta ráma frászt teljesen alaptalanul a terhességem alatt.Szeritnem aki sztk alapon megy hozzá, azt le sem szarja...komolyan elvenném tőle az orvosi diplomáját...a férjemet úgy kellet visszafognom, hogy ne rontson rá ajtóstul.Aki csak teheti kerülje el. Komolyan, nála minden pécsi doki jobb!!!

2009. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Brr...hát én egyszer voltam nála,pont mikor életemben először mentem nődokihoz, és nem jókedvemből.

Alapból borzasztó ideges voltam és nagyon nem volt tekintettel erre plusz bunkó volt: Azért mentem oda mert egy ideje nem jött meg, de miután nem szexeltem előtte, ezért tudtam h biztos nem lehetek terhes. Na hát ő ezt nem hitte el, és gúnyosan húzta a száját kb h ugyan mért kamuzok. Aztán persze kiderült h hoppá télleg nem ez a baj.Na szóval róla ennyit, azóta nem voltam nála:P

2009. jún. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat durva és bunkó orvos,nem is értem mit keress még itt,ne menjetek hozzá ha egy mód van rá!
2009. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az a "doki" egy rossz b**i!!!
2010. jan. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Üdv! Látom nagyon régi a topic, de azért ha valaki erre járna akkor olvassa ezt! "Dr" Michelisz a legbunkóbb, és legdurvább doki akivel valaha találkoztam, pedig már próbáltam egy-kettőt. Nem vizsgál meg, nem érdekled, sőt még rám sem nézett-mintha a falnak beszéltem volna. Minél előbb azt akarja, hogy elkotródj... Nagyon rossz orvosnak tartom. Kerüljétek el!
2010. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
én is leírom, hátha olvassa még valaki. A Veresbe jártam nődokihoz, de mikor terhes lettem mndta a doki h a Micheliszhez tartozom, amíg terhes vagyok oda kell járnom. ezt megerősítette a védőnőm. hát elmentem.... épp hogy nem két lábbal rúgott ki..nekem estek az asszisztenssel, hogy oda menjek ahova eddig, oda biztos ne járjak. mondom de ide tartozok, persze már bőgve. és mondták h oda ugyan nem, menjek oda ahova eddig jártam. szóval ott voltam orvos nélkül...több tízezrekért kellett fogadnom. ENNYIT ERRŐL A SZAKADÉK KÖCSÖGRŐL
2012. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Bar nagyon regi a kerdes, de vegre leirhatom mi tortent velem. En az eletben tobbet nem akarom latni. Bunko, hozzam beszelt, de azt hittem az aszisztensnek mondja, es ami a lenyeg, ugy kuldott kuretre a klinikara, hogy nem is tudtam rola, csak ott szolt a doki, hogy erre vagyok beutalva. Persze nem volt indokolt, igy nem csinaltak meg.
2014. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!